Kursy niemieckiego – Warszawa

kurs niemieckiego warszawa ursynów

Kursy języka niemieckiego w Warszawie

Oferujemy kursy języka niemieckiego (Warszawa, Ursynów) dla wszystkich osób, które chcą zwiększyć swoje kompetencje językowe, przygotowują się do egzaminu lub planują wyjazd za granicę. Do wyboru mamy różnego rodzaju kursy na kilku poziomach dla dzieci i młodzieży, jak również dla dorosłych. Przygotowujemy uczniów początkujących i zaawansowanych do testów oraz codziennych konwersacji. Znajdź kurs dla siebie!

Prowadzimy zajęcia w dwóch lokalizacjach w Warszawie, na Ursynowie. Nasza pierwsza filia znajduje się na Imielinie pod adresem Aleja Komisji Edukacji Narodowej 51/124. Druga filia natomiast jest na Natolinie, a dokładniej przy ulicy Lasek Brzozowy 16/35.

Lekcje niemieckiego Warszawa

Dla chętnych przygotowaliśmy kilka rodzajów kursów, wśród których każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie. W naszej ofercie są:

●  standardowe kursy niemieckiego,

●  kursy konwersacyjne,

●  intensywne kursy indywidualne,

●  kurs przed egzaminem ósmoklasisty,

●  kurs przed maturą podstawową,

●  kurs przygotowujący do rozszerzonej matury,

●  kurs przygotowujący do zdobycia certyfikatu Goethe Zertifikat.

Z naszej oferty może skorzystać każdy, kto chce nauczyć się języka niemieckiego od podstaw, a także poszerzyć dotychczasową wiedzę. Przygotowujemy uczniów nie tylko do egzaminów, ale także uczymy ich radzenia sobie w codziennych sytuacjach.

Co daje nasz kurs języka niemieckiego w Warszawie?

Oferowany przez nas kurs niemieckiego dla dorosłych Warszawa, Ursynów to dobry sposób na rozwinięcie swoich kompetencji językowych. Skupiamy się nie tylko na przekazywaniu zagadnień gramatycznych i nowych słów, ale także na nauce swobodnego konwersowania z innymi. Dlatego kursy w Atticus przygotowują nie tylko do egzaminów, ale także do codziennych sytuacji. Nasi kursanci wiedzą, jak wykorzystać język niemiecki w pracy lub za granicą.
W ofercie są także lekcje niemieckiego dla dzieci Warszawa (Ursynów). Odpowiednie podejście lektorów zapewnia skuteczną naukę najmłodszym. Rzetelnie przygotowujemy do egzaminów i testów w szkołach podstawowych i średnich. Na zajęciach języka niemieckiego korzystamy z przyjaznych uczniom podręczników, z których można się wiele nauczyć. Przyswajanie nowych informacji jest znacznie łatwiejsze również dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu lektorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach, dlatego każdy uczestnik kursu może liczyć na indywidualną pomoc nauczyciela i wyjaśnienie konkretnych zagadnień. Plan kursów ustalony jest według konkretnych zagadnień. Lekcje przygotowujące do egzaminów są zgodne z wytycznymi instytucji egzaminujących. Dzięki naszym lektorom żadne zadanie testowe nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem.

Kursy języka niemieckiego - Warszawa i okolice

Tuż za naszą zachodnią granicą znajdziemy jeden z najbardziej rozwiniętych krajów na świecie. Oprócz wielu zabytków historycznych, Niemcy charakteryzują się również bardzo rozwiniętą architekturą w wielu ich zakątkach. Panuje tam bardzo silny regionalizm, co widać po mieszkańcach, ich ubiorach i gwarze, ale również po przysmakach na stołach. Chcesz poznać kulturę naszych zachodnich sąsiadów jeszcze bliżej? Oferujemy kompleksowe i profesjonalne kursy języka niemieckiego. Warszawa od zawsze skupiała w sobie otwarte na świat osoby, które chętnie podejmują się nowych wyzwań. Być może nauka nowego języka będzie jednym z nich?

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą kurs języka niemieckiego Warszawa Ursynów.

kursy niemieckiego warszawa ursynów

Niemiecki kurs Warszawa - dla miłośników zimowego szaleństwa

W całym kraju znajdziemy sympatyków narciarstwa, którzy z pewnością chcieliby uczęszczać na kursy niemieckiego. Warszawa, Poznań, Kraków – wiele osób w Polsce jeździ na ferie zimowe do Niemiec, Austrii lub północnych Włoch. Wszyscy tam porozumiewają się właśnie w języku niemieckim. Chociaż spora część właścicieli ośrodków bez problemów komunikuje się po angielsku, to jednak prawdziwą góralską kulturę poznaje się w kontakcie z osobami z regionu. Mieszkający w tyrolskich wsiach i miasteczkach górale świetnie radzą sobie właśnie z językiem niemieckim.

Kurs języka niemieckiego Warszawa - odświeżenie szkolnych zajęć

Obecnie jako drugi język obcy ogromna część uczniów wybiera sobie hiszpański lub francuski. Nie zmienia to jednak faktu, że niemal całe pokolenie uczyło się w szkole podstawowej, gimnazjum oraz liceum właśnie języka naszych zachodnich sąsiadów. Być może warto nieco odkurzyć swoją znajomość podstawowych zwrotów i rozwinąć ją nieco bardziej poprzez kurs języka niemieckiego? Warszawa, Katowice, Szczecin – w całej Polsce znajdziemy mnóstwo osób znających przynajmniej podstawy, które pozwolą na znacznie prostsze wejście na kolejny poziom w nauce języka.

Szkoła języka niemieckiego Warszawa - także dla biznesu

Kilkanaście lat przebywania w Unii Europejskiej sprawiło, że pomiędzy Polską a Niemcami praktycznie nie ma granic. Komfortowe połączenia samolotowe oraz drogowe pozwalają na realizację bardzo dużej liczby transakcji biznesowych po obydwu stronach Odry. Problemy zawodowe może rozwiązać nasza szkoła języka niemieckiego. Warszawa należy do centrów gospodarki europejskiej, w której prowadzenie biznesów z międzynarodowymi spółkami to chleb powszedni. Z pewnością relacje z partnerami lub współpracownikami w Berlinie czy Monachium ulegną poprawie gdy będziesz płynnie posługiwać się językiem niemieckim. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza, aby zapisać się na wybrane zajęcia. Więcej informacji znajdziesz w zakładkach poświęconych poszczególnym kursom.