Indywidualne kursy językowe w Warszawie

indywidualne kursy językowe

Indywidualne kursy językowe w Atticus

W naszej szkole oferujemy indywidualne kursy językowe (Warszawa Ursynów) z angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Z nami nauczysz się płynnie posługiwać wymarzonym językiem, zyskasz pewność i swobodę w komunikacji oraz poznasz zasady gramatyki.

Indywidualne lekcje językowe dla każdego na Ursynowie

Naszym głównym celem jest to, aby nauka była efektywna i przyjemna dla ucznia. Swoje założenie realizujemy m.in. oferując różne rodzaje kursów. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w szkole językowej Atticus to, czego potrzebuje.

Zależnie od wybranego pakietu zajęć, oferujemy płatność miesięczną, semestralną lub jednorazową. Kursy językowe 1:1 (Warszawa/Ursynów) zawsze dostosowujemy do potrzeb konkretnego ucznia. Z uwagi na to, że na zajęciach jest sam, nauczyciel poświęca mu sto procent uwagi, szybko odpowiada na każde pytanie i wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

Podczas zapisywania się na indywidualny kurs językowy zawsze pytamy osobę chętną, jaki jest jej cel. Może to być przykładowo chęć uzyskania certyfikatu, przygotowanie do pracy w zagranicznej firmie czy po prostu potrzeba poprawy umiejętności. Niezależnie od tego, jaka jest Twoja motywacja, jesteśmy w stanie Ci pomóc.

W trakcie wywiadu przed rozpoczęciem kursu ustalamy, jaki jest Twój poziom zaawansowania oraz oczekiwania. Masz pewność, że nie stracisz cennego czasu na zajęciach na uczenie się rzeczy, które już potrafisz.

Dlaczego warto postawić na indywidualne kursy językowe w Warszawie na Ursynowie?

Prywatne lekcje językowe cieszą się sporą popularnością z uwagi na indywidualne podejście. Na takim kursie masz pewność, że każdy szczegół jest idealnie dopasowany do Twoich możliwości językowych i oczekiwań względem nauki.

Kursy językowe 1:1 Warszawa/Ursynów są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli. Potrafią oni w przystępny sposób przekazywać wiedzę i motywują do nauki. To wszystko w połączeniu z Twoją determinacją przynosi naprawdę świetne efekty.

Wybierz indywidualne lekcje językowe, jeśli nie czujesz się dobrze w grupie i zależy Ci na maksymalnej swobodzie. To dobra opcja dla osób, które z jakichś powodów obawiają się nauki z innymi uczniami i w towarzystwie mają problem z tym, żeby się skupić czy pokonać barierę językową.

Chcesz zapisać się na lekcje prywatne? Zrób to przez formularz dostępny na naszej stronie, telefonicznie lub mailowo. Czekamy na Ciebie!

Dlaczego warto zdecydować się na indywidualne kursy językowe?

Nauka języka obcego, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, jest bez wątpienia bardzo ważna i warto poświęcać na nią czas. Aby nauka przychodziła lekko i aby faktycznie robić postępy w przyswajaniu nowej wiedzy, z całą pewnością warto dobrać dla siebie odpowiedni kurs językowy, który zapewni dalszy rozwój. Wobec tego coraz częściej polecane są indywidualne kursy językowe, które pozwalają na szybsze osiągnięcie oczekiwanych rezultatów, ponieważ zapewniają w pełni indywidualne podejście, oraz faktyczną kontrolę przyswajania wiedzy, a także ewentualną możliwość omówienia danego zagadnienia jeszcze raz, jeśli nie zostanie dobrze zrozumiane przez kursanta. To właśnie dlatego indywidualny kurs językowy polecany jest osobom, które chcą w krótszym czasie nauczyć się więcej i mieć zapewniony indywidualny i spersonalizowany program.

Indywidualne lekcje języka - jakie języki warto wybrać?

Oczywiście najwięcej osób decyduje się na najbardziej popularne języki, którymi posługuje się wielu użytkowników na całym świecie. Jakie są to języki? Zdecydowanie język angielski, ale i hiszpański czy też niemiecki. Indywidualne lekcje języka odbywają się u nas w formie specjalnie zorganizowanego, indywidualnego kursu, jak i w formie korepetycji. Lekcje 1:1 w naszej szkole są starannie dopasowane do potrzeb danego ucznia, aby nauka sprawiała mu nie tylko radość, ale również szybkie przyswajanie materiału, co przecież jest niezwykle istotne i warto zwracać na to uwagę.

Indywidualne kursy językowe dla osób w każdym wieku

Warto również zaznaczyć, że indywidualne kursy językowe kierowane są do osób w każdym wieku. Dzięki temu każdy, kto pragnie nauczyć się języka obcego, z całą pewnością znajdzie kurs idealnie dopasowany do swojego poziomu i trybu nauki.  Zawsze warto jednak przedyskutować ze swoim nauczycielem, która forma edukacji będzie najlepsza. 

Indywidualna nauka języka także dla dzieci

Indywidualna nauka języka to rozwiązanie bardzo korzystne również w przypadku dzieci. Z lekcji w takim trybie mogą skorzystać nie tylko młodzi kursanci mający problemy w szkole, ale także dzieci uczęszczające na ogólnorozwojowe kursy językowe. Lekcje 1:1 z doświadczonym lektorem to doskonała okazja zarówno do nadrobienia zaległości z poprzednich etapów edukacji, jak i pozaszkolnego rozwijania umiejętności językowych niezależnie od szkolnego programu.