Lekcje hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży online

kurs hiszpańskiego online

Przygotowaliśmy indywidualne kursy języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku 10-12 lat, a także młodzieży 13-19 lat. To dla nas bardzo istotne grupy uczniów, dlatego plan zajęć jest starannie przemyślany. Bazujemy na odpowiednio dobranych podręcznikach, które wzbudzają zainteresowanie kursantów i zachęcają do nauki. Zapraszamy na lekcje hiszpańskiego online każdego, kto chce doskonalić umiejętności językowe i rozwijać się w tym kierunku.

Hiszpański online dla dzieci indywidualnie

Poprzez kursy takie jak hiszpański online dla dzieci chcemy pokazać, że naukę języka obcego można skutecznie połączyć z zabawą. Ze względu na to, że są to zajęcia indywidualne, uczniowie nie mają żadnych problemów z koncentracją. Ponadto chętnie komunikują się w języku hiszpańskim i szybko zgadzają się na ograniczenie wykorzystania polskiego do minimum. Nasza kadra lektorów dba o stworzenie przyjaznej, odpowiedniej atmosfery i zapewnienie dzieciom niezbędnego wsparcia w rozwoju kompetencji językowych.

Indywidualne korepetycje hiszpańskiego online

Organizujemy zajęcia także w formie korepetycji językowych. Pomagamy uczniom w opanowaniu materiału ze szkoły i wyjaśniamy wszystkie zawiłe kwestie. Mimo że skupiamy się przede wszystkim na praktycznym wykorzystaniu hiszpańskiego, nie zapominamy o takich aspektach jak gramatyka czy zasób słownictwa. Staramy się też przybliżać kulturę krajów hiszpańskojęzycznych, dzięki czemu lekcje są ciekawsze i angażujące. Korepetycje hiszpański online cieszą się dużym zainteresowaniem. Z uwagi na formę, w jakiej odbywają się zajęcia, dzieci i młodzież nie tracą czasu na dojazd do naszej placówki, dlatego pogodzenie nauki języka obcego z innymi obowiązkami staje się łatwiejsze.

Hiszpański dla młodzieży indywidualnie online

Przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla młodzieży w wieku 13-14 oraz 15-19 lat. Podczas indywidualnych zajęć online z lektorem uczniowie przełamują strach przed mówieniem po hiszpańsku. Ponadto pracują nad takimi aspektami jak umiejętność wyrażania własnej opinii czy krytyczne myślenie. Hiszpański dla młodzieży online odbywa się z wykorzystaniem podręczników dostosowanych do wymagań osób z tej grupy wiekowej. Nasi lektorzy sięgają też po różne pomoce naukowe, w tym multimedialne. Z uwagi na charakter zajęć kursanci mają świadomość, że do każdego spotkania muszą się dobrze przygotować, więc dbają o systematyczność i rzetelne powtarzanie materiału.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami telefonicznie. Możesz również wypełnić formularz zgłoszeniowy.