Kursy języka hiszpańskiego warszawa

kurs hiszpańskiego warszawa ursynów

Na stacjonarny kurs hiszpańskiego (Warszawa) zapraszamy zarówno osoby, które miały już styczność z tym językiem, jak i początkujące. Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat, młodzieży 13-19 lat, a także dla osób dorosłych. Każdy moment jest odpowiedni na to, aby poszerzać wiedzę i rozwijać kompetencje językowe. Organizujemy kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników i zapewniamy im niezbędną pomoc we wszystkich istotnych kwestiach.

Prowadzimy zajęcia w dwóch lokalizacjach w Warszawie, na Ursynowie. Nasza pierwsza filia znajduje się na Imielinie pod adresem Aleja Komisji Edukacji Narodowej 51/124. Druga filia natomiast jest na Natolinie, a dokładniej przy ulicy Lasek Brzozowy 16/35.

Szkoła hiszpańskiego – Warszawa

Język hiszpański jest fascynujący i może nauczyć się go każdy, niezależnie od wieku. Osoby, które zdecydują się na kurs w szkole Atticus, mogą liczyć na przyjazną atmosferę, wsparcie wykwalifikowanych lektorów, a także efektywną naukę. Hiszpański (Warszawa) to bardzo istotny punkt naszej oferty. Organizowane przez nas zajęcia indywidualne, podobnie jak te w parach oraz grupowe, skupiają się na metodzie komunikacyjnej. Kładziemy nacisk na praktyczne wykorzystywanie języka obcego, dlatego użycie polskiego jest ograniczone do minimum. Zaletą takiego rozwiązania jest szybkie przełamanie skrępowania i bariery językowej.

Nauka hiszpańskiego – Warszawa

Nasza szkoła hiszpańskiego (Warszawa) jest miejscem, w którym udowadniamy, że nauka języków obcych to przyjemność i dobra zabawa. Pomagamy kursantom w realizowaniu postawionych sobie celów. Zapewniamy wsparcie m.in. w przygotowaniach do ważnych egzaminów czy rozmowy o pracę, ale też w rozwijaniu kompetencji językowych. Zawsze bierzemy pod uwagę wymagania i potrzeby uczniów, dlatego starannie opracowujemy wszystkie zajęcia.

Kursy języka hiszpańskiego w Warszawa

Indywidualne kursy polecamy w szczególności osobom, które chcą mieć pewność, że uwaga lektora będzie skoncentrowana wyłącznie na nich. Już podczas pierwszego spotkania można przełamać strach przed porozumiewaniem się w obcym języku. Problemu nie stanowi też dopytywanie o bardziej zawiłe, trudniejsze do zrozumienia kwestie. Nauka hiszpańskiego (Warszawa) w szkole Atticus jest efektywna. W czasie zajęć unikamy porozumiewania się po polsku, skupiamy się na komunikacji w języku hiszpańskim, a to ułatwia przyswajanie wiedzy. Nasze kursy pozwalają na rozwój wszystkich istotnych umiejętności, do których należą:

  • mówienie,
  • pisanie,
  • czytanie,
  • słuchanie.
 

Prowadzimy zajęcia zarówno na poziomie podstawowym, jak i średniozaawansowanym oraz zaawansowanym. Poza rozwijaniem kompetencji językowych dbamy też o poznawanie kultury hiszpańskojęzycznych krajów.

Jak zapisać się na kurs hiszpańskiego? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz zgłoszeniowy.