Kontakt

Wyślij nam wiadomość

Atticus na Imielinie

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 51/124, 02-797 Warszawa

510 233 125

biuro@e-atticus.pl

Jak nas znaleźć?

Nasza Szkoła na Imielinie znajduje się wewnątrz strzeżonego osiedla, na teren którego można wejść od strony al. Komisji Edukacji Narodowej lub od strony ul. Jana Wasilkowskiego. Przy domofonie wystarczy wybrać numer 124 – otworzymy niezwłocznie.

Atticus na Natolinie

Lasek Brzozowy 16/35, 02-792 Warszawa

510 233 125

biuro@e-atticus.pl

UWAGA! Nasz sekretariat nie funkcjonuje w stałych godzinach. Na spotkanie z metodykiem lub osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne, a także na wizytę poglądową w Szkole należy umówić się telefonicznie lub mailowo.

Lekcje w naszej szkole są prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00.

Szkoła językowa – Ursynów i okolice

Działamy od 2018, w warszawskiej dzielnicy Ursynów – i już teraz możemy pochwalić się wieloma sukcesami w nauczaniu języków? Ponieważ wiemy, jak powinno wyglądać nauczanie języków i jakich błędów unikać. Oferujemy kurs języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, organizujemy zajęcia grupowe, indywidualne oraz w parach. Wyróżniamy się innowacyjnym podejściem do zajęć, nie organizujemy dużych grup, licząc na szybki zysk. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja kursantów i nabyte umiejętności. Zapisz się do nas na kurs, a zobaczysz, że nauka języków (Ursynów) potrafi być przyjemna.  

Coś więcej niż nauka języków (Ursynów)

To, co wyróżnia naszą szkołę to unikatowe rozwiązania. Zazwyczaj szkoły językowe organizują grupy składające się z dużej liczby kursantów. Dla nas to jest nie do przyjęcia. Mając świadomość, jakie rzeczy utrudniają wchłanianie wiedzy, implementujemy tylko sprawdzone metody. Szkoła językowa (Ursynów) organizuje grupy jedynie 3-5 osobowe. Oferujemy niezwykłą atmosferę, która pozwala przyswoić maksimum wiedzy podczas lekcji. Aby edukacja była efektywna kursant, musi mieć dostęp do najlepszej infrastruktury. Takie warunki właśnie zapewniamy. Stawiamy  zawsze na innowacyjne rozwiązania – takie podejście sprawia, że jesteśmy jedną z naskuteczniejszych szkół nauki języki w Warszawie.

Angielski dla dzieci (Ursynów) i nie tylko

Kursy prowadzone w naszej szkole językowej są dostosowane do potrzeb naszych kursantów. Oferujemy zajęcia zarówno grupowe, jak i indywidualne. Każda lekcja jest merytoryczna i sprawia, że nasi uczniowie nie tylko zwiększają umiejętności posługiwania się językami obcymi, lecz także świetnie się bawią. Nasza kadra składa się wyłącznie z najlepszych nauczycieli, którzy wiedzą, jak zainteresować kursantów obcymi językami. Dla naszych lektorów nauczanie to pasja, dlatego nauka w naszej placówce jest czystą przyjemnością. Jeśli jako rodzic szukasz odpowiedniej szkoły, która stawia na ciekawe metody, odsuwając na bok masowe modele, to skontaktuj się z nami.

Nauka języków (Ursynów) dla Ciebie

Mieszkańcy Ursynowa mają teraz możliwość nauki trzech języków obcych. Oferujemy między innymi angielski dla dzieci (Ursynów) i dorosłych. Sprawdź naszą siedzibę, która cechuje się indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Zapraszamy każdą osobę, chcącą nauczyć się obcego języka w miłej atmosferze.