Kursy językowe dla maturzystów w Warszawie

kursy językowe dla maturzystów

Kursy językowe dla maturzystów na Ursynowie

Poniżej znajdują się informacje, jak obecnie wyglądają nasze kursy językowe dla maturzystów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na temat zajęć oraz wykorzystywanych przez nas metod edukacyjnych.

Oferujemy kursy, dzięki którym uczniowie klas maturalnych mogą lepiej przygotować się do matury z języka obcego. Pomagamy w nauce do egzaminów z następujących języków:

● angielski,

● niemiecki,

● hiszpański.

 

Maturzyści, którzy zdecydują się na kursy oferowane przez naszą szkołę, mogą dobrze przygotować się do matury na wybranym przez siebie poziomie:

● podstawowym,

● rozszerzonym.

 

Podczas zajęć kursanci mają możliwość powtórzenia materiału, rozwijania językowych umiejętności, a także zapoznania się z formą czekającego na nich egzaminu poprzez rozwiązywanie próbnych arkuszy.

Kurs dla maturzystów odbywa się w niewielkich grupach, dlatego każdy uczestnik czuje się swobodnie – zapewniamy przyjazną atmosferę. Ponadto wszyscy uczniowie mogą liczyć na odpowiednio dużo uwagi i zaangażowania ze strony lektora, co motywuje do nauki i aktywnego uczestnictwa w lekcjach. Decydując się na nasz kurs, każdy maturzysta zyskuje możliwość zdobycia jak najlepszego wyniku w jednym z najważniejszych egzaminów w swoim życiu.

Matura z języka obcego – dlaczego warto się do niej dobrze przygotować?

Język obcy nowożytny, podobnie jak język polski i matematyka, jest obowiązkowym przedmiotem na egzaminie maturalnym. Bardzo często otrzymany wynik ma wpływ na to, czy maturzystom uda się dostać na wymarzony kierunek studiów. To, że maturę z języka obcego po prostu trzeba zdać, nie jest więc jedynym istotnym argumentem.

Podejście do matury z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego czy innego to nierzadko spore wyzwanie, ale nigdy nie należy się poddawać. Uczniowie często przyznają, że nasze kursy językowe dla maturzystów to dopiero początek ich przygody z językami obcymi. Matura może więc skutecznie zmotywować do dalszej nauki i rozwijania swoich językowych umiejętności, niekiedy pozwala nawet na odkrycie nowej pasji.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podejść do egzaminu maturalnego nie z jednego, ale dwóch języków obcych. Dobrym rozwiązaniem jest także zdecydowanie się na maturę na poziomie rozszerzonym. To zwiększa szansę na dostanie się na wybrany kierunek studiów ze względu na możliwość otrzymania większej liczby punktów.

Warto wspomnieć również o tym, że nauka języków obcych poszerza horyzonty, umożliwia lepsze poznanie innych kultur i zawieranie znajomości z osobami z całego świata. Ponadto znajomość angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego odgrywa dużą rolę na rynku pracy i zwiększa szansę na otrzymanie ciekawej, dobrze płatnej posady.

Maturzystów oraz ich rodziców zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, a także zapisów na kursy przygotowujące do matury z języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego. Można zrobić to poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie.