Lekcje angielskiego dla dzieci i młodzieży – Online

kurs angielskiego online

Szkoła Atticus ma w swojej ofercie indywidualne lekcje angielskiego dla dzieci i młodzieży. To propozycja skierowana szczególnie do osób, które chciałyby rozwijać umiejętności językowe, ale z różnych względów nie odpowiadają im zajęcia grupowe. Spotykając się online sam na sam z lektorem (za pośrednictwem Internetu), kursant może czuć się w pełni swobodnie i komfortowo. Tym samym chętnie rozmawia po angielsku, przełamując barierę językową, a przy tym szybko przyswaja nową wiedzę.

Indywidualne zajęcia online z angielskiego dla dzieci i młodzieży

Decydując się na indywidualne lekcje angielskiego online dla młodzieży i dzieci, można mieć pewność, że będą odpowiednio dostosowane do potrzeb kursanta. Zawsze skupiamy się na celu osób uczestniczących w tego typu zajęciach i pomagamy w jego realizacji. Dbamy przy tym o przyjemną atmosferę, ponieważ dobrze wiemy, że ma to znaczenie w kwestii pokonywania skrępowania przed porozumiewaniem się w obcym języku. Nasza doświadczona kadra doskonale wie, jak prowadzić zajęcia online, aby były efektywne i ciekawe z perspektywy kursantów. Daje to pewność, że uczestnictwo w lekcjach będzie dla dzieci i młodzieży przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Korepetycje – język angielski online dla dzieci i młodzieży

Nasze indywidualne kursy, również te proponowane dla dzieci i młodzieży, cieszą się dużą popularnością. Wpływa na to kilka ważnych czynników. Kursanci nie muszą dojeżdżać do siedziby szkoły, aby uczestniczyć w zajęciach. Sami wybierają miejsce, z którego połączą się z lektorem, a zaoszczędzony czas mogą poświęcić na odpoczynek lub samodzielną naukę. Co więcej, indywidualny kurs angielskiego dla uczniów online zawsze jest dopasowany do ich potrzeb oraz preferencji. Oferujemy m.in.:

  • pomoc w przygotowaniach do ważnego egzaminu,
  • korepetycje językowe,
  • ogólne kursy.
 
Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach, od podstawowego aż do zaawansowanego.

Indywidualna nauka angielskiego online – dzieci i młodzież szkolna

Wprowadziliśmy do oferty angielski online dla dzieci indywidualnie, ponieważ dobrze wiemy, że nie wszyscy uczniowie czują się pewnie w większej grupie. To powoduje, że trudno im się skoncentrować na zajęciach i zapomnieć o strachu przed mówieniem w obcym języku. Spotkania online jedynie z lektorem to duże ułatwienie. Poprzez uczestnictwo w takim kursie dzieci i młodzież rozwijają umiejętności językowe, zyskują większą pewność siebie i nie mają problemów z motywacją.

Zapisz swoją pociechę na indywidualny kurs angielskiego online. Zrobisz to za pośrednictwem formularza lub telefonicznie.