Grupowe lekcje angielskiego przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty – Warszawa

kurs angielskiego warszawa ursynów

Lekcje angielskiego grupowe przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty w Warszawie

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko było dobrze przygotowane do jednego z pierwszych istotnych egzaminów w swoim życiu, zapisz je na organizowane przez nas zajęcia. Nauka angielskiego – podstawówka (Warszawa) to kurs, dzięki któremu 8-klasiści mogą powtórzyć cały materiał i poprawić swoje kompetencje językowe. Oferujemy lekcje grupowe, odbywające się w niewielkim gronie liczącym 3-5 osób.

Lekcje angielskiego – grupowe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Zajęcia angielski – egzamin 8 klasa to dobra propozycja dla wszystkich uczniów, niezależnie od tego, jak radzą sobie w szkole. Na lekcjach wraz z lektorem powtarzają wszystkie ważne zagadnienia, a dodatkowo ćwiczą najistotniejsze umiejętności. Należą do nich:

  • słuchanie ze zrozumieniem,
  • czytanie ze zrozumieniem,
  • znajomość gramatyki,
  • tworzenie form pisemnych,
  • znajomość funkcji oraz środków językowych.
 

Przygotowujemy kursantów do każdej części językowego egzaminu 8-klasisty. Korzystamy ze sprawdzonych materiałów do nauki, ponadto dobrze znamy wymagania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i stosujemy się do nich. W czasie zajęć uczniowie rozwiązują przykładowe arkusze, aby zaznajomić się z formą egzaminu, który ich czeka. Dzięki temu są bardziej pewni siebie i wiedzą, że nic ich nie zaskoczy.

 

Grupowa nauka angielskiego – egzamin 8-klasisty Warszawa

Egzamin 8-klasisty to ważne wydarzenie dla uczniów kończących szkołę podstawową. Od uzyskanych wyników zależy, czy dostaną się do swojej wymarzonej szkoły średniej. Oferujemy pomoc w powtórzeniu wszystkich istotnych zagadnień i wyjaśniamy wątpliwości na ich temat. Warszawa – lekcje angielskiego egzamin 8-klasisty odbywające się w grupach to szansa na uzyskanie bardzo dobrego rezultatu, ale też odczuwanie mniejszego stresu w dniu testu. Grupy są kameralne, aby każdy uczeń miał zapewniony komfort, a jednocześnie był pewny, że otrzyma niezbędne wsparcie od lektora.

Kurs angielskiego Warszawa – egzamin po ósmej klasie

Cechą wyróżniającą kurs dla 8-klasistów organizowany przez szkołę Atticus jest to, że nie kończy się bezpośrednio po egzaminie. Zajęcia trwają aż do końca roku szkolnego. Dzięki temu uczniowie nie mają zbyt długiej przerwy w nauce języka i są lepiej przygotowani do zajęć w nowej, ponadpodstawowej szkole. Kurs angielski – egzamin 8 klasa (Warszawa) jest intensywną powtórką, która zachęca do dalszego rozwijania kompetencji językowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.