Indywidualny kurs niemieckiego dla dzieci w Warszawie

kurs niemieckiego warszawa ursynów

Niemiecki dla dzieci – zajęcia indywidualne Warszawa

Specjalnie dla dzieci, które nie czują się pewnie w grupie, wprowadziliśmy do oferty indywidualne zajęcia z języka niemieckiego. Kursant uczy się tylko w towarzystwie lektora. To ułatwia mu przekonanie się do formy prowadzenia zajęć w naszej szkole, czyli porozumiewania się głównie w języku docelowym, w tym przypadku po niemiecku. Na tego typu zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 10-12 lat.

Indywidualna nauka języka niemieckiego dla dzieci w Warszawie

Z uwagi na to, że w czasie lekcji lektor skupia całą swoją uwagę tylko na jednej osobie, jest to wyjątkowo skuteczna forma nauczania. Kurs języka niemieckiego dla dzieci (Warszawa) odbywa się w naszej szkole, w przytulnie urządzonych salach. Filie szkoły Atticus znajdują się w dogodnych lokalizacjach, w pobliżu stacji metra. Ponadto zapewniamy uczniom wszystko, czego potrzebują. Zadbaliśmy o każdy szczegół, aby kursy były możliwie najbardziej efektywne i sprzyjały rozwijaniu kompetencji językowych.

Nauka niemieckiego dla dzieci – zajęcia indywidualne

Indywidualny kurs języka niemieckiego dla dziecka to możliwość pełnej koncentracji i szybkiego przełamania bariery językowej. Uczeń nie czuje dużego strachu przed mówieniem w obcym języku i zawsze może liczyć na wsparcie lektora. Doskonale zdaje on sobie sprawę także z tego, że do zajęć musi się rzetelnie przygotować. W ten sposób dzieci uczą się odpowiedzialności i systematyczności. Regularne powtarzanie materiału oraz odrabianie prac domowych sprzyjają osiąganiu coraz wyższego poziomu językowego. Sprawia to również, że język niemiecki staje się dziecięcą pasją i niezwykłą przygodą.

Niemiecki – indywidualny kurs dla dzieci Warszawa

Język niemiecki – kurs dla dzieci to ciekawa propozycja dla uczniów chcących osiągać lepsze wyniki w szkole. Przyjazna atmosfera i brak stresu sprzyjają szybszemu zrozumieniu nawet najtrudniejszych aspektów, takich jak gramatyka. Motywujemy kursantów do tego, aby wciąż się rozwijali i osiągnęli płynność językową. Na zajęcia zapraszamy również dzieci, które chciałyby nauczyć się niemieckiego od podstaw. Zawsze przeprowadzamy test poziomujący, aby poznać aktualną znajomość języka obcego i ustalić program zajęć. Uczniowie zdobywają wiedzę nie tylko z podręczników światowych wydawnictw, ale i autorskich materiałów. Korzystamy też z multimedialnych pomocy, aby lekcje były ciekawsze i angażujące.

Postaw na praktyczną naukę niemieckiego. Zapisz swoje dziecko na zajęcia indywidualne w szkole Atticus. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza, aby zapisać się na wybrane zajęcia. Więcej informacji znajdziesz w zakładkach poświęconych poszczególnym kursom.