Kursy języka angielskiego biznesowego

angielski specjalistyczny

W dzisiejszym świecie znajomość języka angielskiego biznesowego jest kluczowa w osiąganiu sukcesów na polu zawodowym. Doba globalizacji i internacjonalizacji przedsiębiorstw wymaga posługiwania się tym samym językiem, żeby odkrywać nowe możliwości współpracy i nieustannie się rozwijać. Z tego powodu firmy i pracownicy decydują się na kurs angielskiego biznesowego, który pomoże w odnalezieniu się na ciągle zmieniającym się rynku.

Do kogo skierowany jest kurs języka angielskiego biznesowego?

Z poszerzania swojej wiedzy podczas kursu angielskiego biznesowego skorzystają pracownicy na każdym szczeblu w niemal wszystkich branżach. W naszej szkole uczymy już między innymi: medycznego angielskiego, prawniczego angielskiego, angielskiego dla informatyków, angielskiego dla działu marketingu i działu HR.

 

Dla osoby wchodzącej na rynek pracy znajomość języka wyróżni spośród reszty kandydatów, z kolei osobom już doświadczonym pomoże dostać awans, zwiększając swoje kwalifikacje. Angielski biznesowy ułatwi specjalistom od marketingu ustalić szczegóły projektu, managerom zespołów pomoże zarządzać pracownikami z różnych kultur, a dyrektorom doda pewności siebie podczas międzynarodowych spotkań. Kurs języka angielskiego biznesowego to jedna z najlepszych inwestycji zawodowych. 

Angielski biznesowy nauka

Nauka angielskiego biznesowego jest przydatna na każdym poziomie znajomości języka: na kursie zyskają zarówno początkujący, którzy dopiero poznają język angielski, ale też ci średnio zaawansowani i zaawansowani. Materiały i metody dobrane konkretnie do potrzeb firmy gwarantują rozwój i sukces u każdego kursanta, niezależnie od poziomu wyjściowego.

 

W Szkole Języków Obcych Atticus zapewniamy indywidualne podejście: zajęcia angielskiego dla firm mogą odbywać się o każdej porze dostosowanej do możliwości kursantów. Pracujemy zarówno online, jak i stacjonarnie w siedzibie szkoły. Poza zajęciami, kursanci mają dostęp do materiałów lekcyjnych, z którymi mogą powtarzać najważniejsze zagadnienia i utrwalać zdobytą wiedzę. 

 

Aby uzyskać więcej informacji o kursie angielskiego biznesowego dopasowanym idealnie do własnych potrzeb, przejdź do zakładki Kontakt.

Czego uczymy w trakcie kursu języka angielskiego biznesowego?

Nauka biznesowego angielskiego

Kurs angielskiego biznesowego to kompleksowy przewodnik po języku obcym i kulturze z nim związanej. Oto niektóre z naszych celów, którym poświęcamy szczególnie dużo uwagi:

 

⦁ rozwijamy zasób słownictwa angielskiego biznesowego związany z zadaniami i pracą w danej branży,

⦁ pracujemy nad umiejętnością słuchania i zrozumienia angielskiej wymowy oraz różnych akcentów, które można usłyszeć w świecie biznesu;

⦁ poświęcamy czas na umiejętność pisania, w szczególności na poprawny zapis dokumentów, umów, krótkich wiadomości, e-maili zgodnie z wymaganiami formalnymi;

⦁ szlifujemy wymowę i proponujemy ciekawe tematy rozmów dotyczące między innymi najnowszych wiadomości z branży;

⦁ poszerzamy znajomość kontekstu kulturowego, który jest pełen niuansów kluczowych w międzynarodowych relacjach i uwrażliwiamy na różnice między kulturami;

⦁ rozwijamy umiejętności negocjowania, argumentowania i przekonywania do ważnych dla siebie kwestii;

⦁ zwracamy uwagę, by język angielski biznesowy używany przez kursantów był poprawny i zgodny z zasadami gramatyki, eliminując typowe błędy językowe.

Nauka angielskiego biznesowego

Podczas kursu angielskiego biznesowego używamy wiele rodzajów materiałów, by zapewnić jak najskuteczniejszą naukę. Korzystamy z różnorakich zasobów multimedialnych: informacji ze stron internetowych, np. CNBC Business News, filmów z platformy YouTube, między innymi z kanału The Economist, materiałów promocyjnych firm, a także z podręczników takich jak Business Partner. Nasze zajęcia są oparte na autentycznych materiałach, aby zapewnić kontakt z językiem, którego się faktycznie używa. 

 

Język angielski biznesowy szlifujemy podczas ćwiczeń praktycznych, które są doskonałą okazją do testowania swoich umiejętności w rozmowach w parach i grupach. Z powodzeniem używamy nowoczesnych technologii i platform internetowych, które zapewniają wysoki poziom zajęć i gwarantują zaangażowanie w lekcje.

Co można zyskać dzięki kursowi języka angielskiego biznesowego?

Biznesowy angielski nauka

Aktywne uczestnictwo w kursie angielskiego biznesowego przynosi szereg korzyści. 

 

Pierwszą z nich jest znaczna poprawa jakości komunikacji między pracownikami i na zewnątrz firmy. Kursanci będą łatwiej i lepiej porozumiewać się z klientami i partnerami biznesowymi, a dobre relacje są kluczowym elementem sukcesu. Angielski biznesowy otwiera drzwi na cały świat. 

 

Kolejną korzyścią jest zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku. Pracownicy, którzy dostają możliwość rozwoju i zwiększania swoich kwalifikacji, są motorem napędowym firmy. Budowanie kultury nauki w firmie, na przykład poprzez uczestnictwo w kursie angielskiego biznesowego, jest ważnym aspektem w kreowaniu pozytywnego i wspierającego miejsca pracy.

 

Kurs angielskiego biznesowego to również inwestycja w pewność siebie. Wiele osób zgłasza blokadę w mówieniu jako swój największy problem związany z językiem. Zajęcia z lektorem są doskonałą okazją do pokonywania swoich barier i polepszenia umiejętności mówienia po angielsku. Wygłoszenie prezentacji czy small talk przy kawie nie będzie stanowił żadnego problemu.

Kursy języka angielskiego biznesowego w Szkole Języków Obcych Atticus

Angielski biznesowy lekcje

Odkryj nowe możliwości na rynku pracy dzięki kursom angielskiego biznesowego prowadzonym przez Szkołę Języków Obcych Atticus. Wypełnij formularz kontaktowy i opowiedz nam o swoich potrzebach, a my przygotujemy ofertę rozwijającego kursu, który w angażujący i interesujący sposób podniesie kwalifikacje językowe.