Kursy angielskiego online

kurs angielskiego online

Angielski online - kursy i korepetycje z języka angielskiego na żywo przez Internet

Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy ofertę naszej szkoły o kursy i korepetycje z języka angielskiego na żywo przez internet, czyli w skrócie angielski online.

Nauka języka angielskiego online

W ostatnim czasie kurs języka angielskiego online zyskał na popularności. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Możliwość nauki języka obcego bez potrzeby wychodzenia z domu wydaje się bardzo atrakcyjna, ponieważ można łatwiej pogodzić ją z innymi obowiązkami. Nie trzeba tracić cennego czasu na dojazd do szkoły językowej, wystarczy włączyć komputer i rozsiąść się wygodnie w fotelu lub na kanapie. Rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że kursy angielskiego online stają się coraz bardziej efektywne.

Lekcje angielskiego online - dlaczego warto?

Obecnie znajomość co najmniej jednego języka obcego to niemal konieczność. Wymaga się tego w wielu miejscach pracy, ale nie tylko dlatego warto zdecydować się na kurs angielskiego online. Umiejętność płynnego porozumiewania się w tym języku przydaje się również w życiu codziennym, często w najmniej oczekiwanych momentach. Na pewno dobrze zdają sobie z tego sprawę osoby, które uwielbiają podróżować do różnych zakątków świata. Również w naszym kraju można spotkać wielu obcokrajowców, którzy potrzebują pomocy np. we wskazaniu drogi do konkretnego miejsca.

Lekcje angielskiego online to świetny pomysł, aby poprawić swoje kompetencje językowe. Do wzięcia udziału w tego typu kursie zachęcamy każdego, kto chce przełamać swój strach przed porozumiewaniem się po angielsku i poczuć się pewniej. Przygotowujemy naszych kursantów do egzaminów językowych, matury i innych ważnych testów, rozmów o pracę po angielsku, zapewniamy również kursy ogólne i konwersacyjne.

Dla kogo jest angielski online w naszej szkole?

Internetowe lekcje języka angielskiego, które prowadzimy są praktycznie dla każdego. Swój kurs odnajdą u nas:

 • dzieci od 10. roku życia
 • młodzież szkolna
 • dorośli
angielski dla dzieci online
wakacyjne kursy językowe dla dzieci
wakacyjne kursy językowe dla dorosłych

Angielski online jest dla Ciebie, jeśli:

 • cenisz swój czas i nie chcesz poświęcać go na dojazd do szkoły językowej
 • chcesz się uczyć z dowolnego miejsca
 • jesteś zabiegany i terminy kursów stacjonarnych Ci nie odpowiadają
 • zależy Ci na elastyczności w dobieraniu terminów lekcji
 • oczekujesz indywidualnego podejścia
 • liczysz na szybkie efekty
 • chcesz przełamać barierę językową
 • cenisz sobie nowoczesne podejście do nauki języków obcych

Jeśli Twoje dziecko:

 • ma mnóstwo zajęć pozalekcyjnych i brakuje mu czasu na dojazd na lekcje angielskiego
 • ma problemy z nauką języka w szkole
 • nie odnajduje się na kursach grupowych
 • ma potencjał i uważasz, że nauka w szkole go nie wykorzystuje w pełni
 • nie potrafi się skupić podczas tradycyjnych stacjonarnych lekcji

to kurs lub korepetycje z języka angielskiego przez internet są dla niego idealnym rozwiązaniem.

Czego Cię nauczymy podczas kursu angielskiego online?

Oferujemy:

 • kursy ogólne języka angielskiego online
 • przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego, takich jak: FCE, CAE, egzamin ósmoklasisty, matura oraz innych na specjalne życzenie
 • kursy konwersacyjne, podczas których przełamiesz barierę językową
 • przygotowanie do rozmowy o pracę w języku angielskim
 • kursy od poziomu początkującego po zaawansowany
 • przygotowanie do egzaminu językowego na studiach
 • pomoc dzieciom i młodzieży szkolnej w nauce i odrabianiu lekcji
 • aktywizujące zapamiętywanie kursy dla najmłodszych
 • dostęp do elektronicznego dziennika, w którym są zawarte daty i tematy poszczególnych lekcji, zrealizowany materiał, informacje o pracach domowych. Dziennik jest aktualizowany na bieżąco podczas każdej lekcji
 • wiele innych – powiedz nam, nad czym chcesz popracować, a my to dla Ciebie przygotujemy!
angielski online

Jak wyglądają internetowe kursy języka angielskiego w naszej szkole?

Przed przystąpieniem do kursu angielskiego online w naszej szkole należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce ZAPISY. Im więcej szczegółowych informacji odnośnie Twojego doświadczenia z nauką języka, preferencji co do terminów, długości trwania kursu oraz częstotliwości zajęć udzielisz, tym szybciej będziemy mogli przygotować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Po przesłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie i jeśli będzie taka konieczność, prześlemy Ci test poziomujący do rozwiązania. Następnie ustalimy wszystkie szczegóły, podsumujemy zamówienie i po opłaceniu przez Ciebie kursu lub jego części będziesz mógł rozpocząć naukę.

Kursy internetowe z języka angielskiego odbywają się w tej chwili w naszej szkole w formie lekcji indywidualnych. Są całkowicie spersonalizowane – to Ty wybierasz jak długo, jak często i czego chcesz się uczyć. Nasz metodyk pomoże Ci wybrać właściwą ścieżkę, aby Twój kurs przyniósł jak najbardziej zadowalające efekty i spełnił wszystkie Twoje oczekiwania.

Lekcje angielskiego online odbywają się w naszej szkole na wszystkich poziomach zaawansowania: od poziomu początkującego A1 po poziom zaawansowany C1.

W trakcie lekcji angielskiego online widzisz się z lektorem dzięki kamerce. Możliwość udostępniania plików audio, dzielenia ekranu oraz wykorzystania różnych multimediów sprawia, że forma lekcji jest bardzo zbliżona do lekcji stacjonarnej, ale odbywasz ją we własnym domu! 

Kurs angielskiego online jest prowadzony przez doświadczonych lektorów, przeszkolonych w prowadzeniu zajęć w tej formie. Nasi nauczyciele przechodzą wieloetapową rekrutację, która ma na celu szczegółowe sprawdzenie ich kompetencji przed podjęciem przez nas decyzji o nawiązaniu współpracy.

angielski online dla dorosłych

Angielski online dla dorosłych

Na indywidualną naukę angielskiego online decydują się w szczególności dorośli. To dla nich bardzo wygodna forma nauki, zwłaszcza dla osób, które nie mają czasu na regularne spotkania w szkole językowej. Aby uczyć się angielskiego w taki sposób, nie trzeba wiele. Wystarczy do tego:

 • komputer z dostępem do internetu,

 • kamerka internetowa,

 • głośniki lub słuchawki,

 • mikrofon.

Oferujemy w pełni spersonalizowany kurs angielskiego online dla dorosłych, jak również dla uczniów szkół. Prowadzą go doświadczeni nauczyciele, którzy zostali przeszkoleni w prowadzeniu zajęć w takiej formie. Nasi lektorzy zapewniają pomoc w doborze właściwego kierunku kursu, aby zapewnił oczekiwane rezultaty.

Język angielski online - najważniejsze zalety

Nauka angielskiego online ma kilka ważnych zalet i nie należy ich ignorować. To bardzo duże udogodnienie, z którego warto skorzystać. Oto główne argumenty przemawiające za tym rozwiązaniem:

 1. Pełna personalizacja – każdy, kto zgłasza się na kurs językowy online w naszej szkole, najpierw rozwiązuje test poziomujący. To pozwala nam określić poziom zaawansowania kursantów i ustalić właściwy plan zajęć, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby.

 2. Elastyczność i swoboda – nawet duża liczba obowiązków nie jest przeszkodą, aby rozpocząć naukę języka online. Nie trzeba tracić czasu na dojazd do szkoły i znacząco zmieniać dotychczasowego porządku dnia. Ponadto kursant sam określa, czego, jak długo i jak często chce się uczyć. Również on decyduje, z jakiego miejsca będzie uczestniczyć w zajęciach, może jednocześnie swobodnie podróżować.

 3. Doświadczona kadra – zatrudnieni w naszej szkole nauczyciele przechodzą wieloetapową rekrutację. Dzięki temu możemy szczegółowo sprawdzić ich kompetencje i mieć pewność, że nawiązujemy współpracę z najlepszymi lektorami.

 4. Efektywność jak na lekcjach stacjonarnych – mimo że kurs odbywa się w domu, nasi kursanci czują się niemal tak samo, jak na zajęciach stacjonarnych. Widzą się z lektorem dzięki kamerce i swobodnie się z nim porozumiewają. Lekcje przez internet są komfortowe i efektywne.

 5. Łatwe przełamywanie barier – angielski online dla dorosłych, dzieci i młodzieży ułatwia przełamywanie bariery językowej. Sprzyja temu przebywanie w dobrze znanej przestrzeni, wygodnym stroju i przy kubku kawy czy herbaty. Takie okoliczności zachęcają do nauki i doskonalenia swoich kompetencji.

Szkoła Atticus zapewnia nowoczesne podejście do kursów językowych. Zależy nam na tym, aby kursanci byli w pełni zadowoleni z naszych zajęć, dlatego sami mogą zdecydować, jaka forma odpowiada im najbardziej.

angielski online zalety
angielski online efektywny kurs

Czego potrzebujesz, aby uczyć się angielskiego online?

Tak na prawdę jedyne, czego potrzebujesz to komputer z dostępem do internetu oraz kamerką, sprawnym głośnikiem i mikrofonem. Przydatnym narzędziem są słuchawki, ponieważ niwelują pogłos.

Angielski online - ile kosztuje kurs?

Cena kursu zależna jest od wielu czynników – ilości zajęć, częstotliwości, długości kursu oraz rodzaju kursu. Koszt zajęć znajduje się w zakładce cennik.

Kurs angielskiego online - jak zacząć?

Chcesz płynnie mówić po angielsku? Nie masz czasu na regularne spotkania w szkole językowej? Zamierzasz poprawić znajomość gramatyki? Potrzebujesz odświeżyć kontakt z żywym językiem? Przymierzasz się do zdania egzaminu potwierdzającego znajomość języka na wybranym poziomie? Jeżeli choć na jedno z tych pytań udzieliłeś odpowiedzi twierdzącej – jesteś w dobrym miejscu! Kurs języka angielskiego rozpoczyna się od testu poziomującego online który określi odpowiedni dla Ciebie poziom języka.
kurs angielskiego online

Nauka angielskiego online - popraw swoje kompetencje językowe

Płynne posługiwanie się co najmniej jednym językiem obcym to w dzisiejszych czasach absolutna konieczność. Przyda się zarówno w pracy, jak i podczas wakacyjnych wyjazdów w odległe zakątki świata. Nauka angielskiego online to doskonała forma zdobywania nowych umiejętności i poprawy swoich dotychczasowych kompetencji językowych. Podniesienie swojego obecnego poziomu biegłości językowej pozwoli Ci poczuć się pewniej podczas kontaktów z osobami z zagranicy.

Nauka angielskiego online z lektorem, który zadba o Twój rozwój

Samodzielny wkład w poprawę znajomości języka obcego to nieoceniony element nauki. Równie istotne są jednak także regularne spotkania z doświadczonym tutorem, który będzie w stanie wyłapywać na bieżąco te aspekty, które wymagają w Twoim przypadku poprawy. Wymowa, zagadnienia gramatyczne – warto poddawać te elementy regularnej ocenie. Nauka angielskiego online z lektorem będzie dla Ciebie szansą na systematyczne podnoszenie swoich kompetencji językowych. W zależności od Twoich indywidualnych preferencji nauczyciel będzie dobierał materiały zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Zajęcia są bowiem prowadzone inaczej w przypadku osób przygotowujących się do egzaminów, a inaczej w przypadku języka biznesowego dla osób czynnych zawodowo.

Nauka języka angielskiego online - zalety tej formy nauki

Szybkie tempo życia, zobowiązania osobiste i zawodowe – to wszystko sprawia, że w codziennym pędzie wygospodarowanie dodatkowego czasu na zajęcia językowe może stać się problematyczne. Nauka języka angielskiego online pomoże jednak rozwiązać ten problem – nie tracisz bowiem czasu na dojazdy. Cały czas przeznaczony na lekcję jest dedykowany właśnie Tobie. Jedyne czego potrzebujesz to komputer z dostępem do internetu, dzięki czemu uda Ci się poprawić swoje kompetencje językowe bez konieczności wychodzenia z domu! Sprawdź na sobie zalety tego rozwiązania!

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij nam wiadomość na adres biuro@e-atticus.pl.

Jeśli jesteś zdecydowany na kurs angielskiego online w naszej szkole, zapisz się już dziś.