Kursy językowe dla ósmoklasistów w Warszawie

kursy językowe dla ósmoklasistów

Kursy językowe dla ósmoklasistów na Ursynowie

Poniżej znajdziesz nasze kursy językowe ósmoklasistów przygotowujące do egzaminu oraz późniejszej nauki w szkole średniej. Oferujemy zajęcia z języka:

  • angielskiego,
  • hiszpańskiego,
  • niemieckiego.

Przedstawiamy nasze metody edukacyjne oraz ogólne informacje na temat zajęć. Zachęcamy do kontaktu z nami w przypadku pytań lub wątpliwości.

Oferujemy kursy języka angielskiego ósmoklasistom będącym przed egzaminem. Na naszych zajęciach przeprowadzamy powtórkę materiału i przygotowujemy ucznia do zadań egzaminacyjnych. Działamy zgodnie z aktualnymi wytycznymi i korzystamy z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym nauka jest efektywna. Na zajęciach lektor razem z uczniami rozwiązuje przykładowe testy, aby zapoznać ósmoklasistów z formą egzaminacyjną.

Podczas kursu staramy się rozwinąć w uczniach umiejętności sprawnego czytania i słuchania, jak i zapoznajemy ich z potrzebnymi zagadnieniami gramatycznymi. Dzięki temu ósmoklasista jest dobrze przygotowany do napisania egzaminu, który ma wpływ na jego dalszą edukację. Z nami przyszły licealista dostanie się do wymarzonej szkoły średniej!

Kurs odbywa się w małych, kameralnych grupach, w których liczba uczestników nie przekracza 5 osób. Dzięki temu każdy uczeń może liczyć na uwagę i zaangażowanie lektora oraz zindywidualizowany sposób nauczania. Kurs opiera się na materiałach wydawnictwa Oxford i jest zgodny z wymaganiami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Dlaczego warto skorzystać z kursu językowego dla ósmoklasistów?

Kurs nastawiony jest na rozwijanie wszystkich kompetencji językowych niezbędnych na egzaminie ósmoklasisty. Uczniowie rzadko mają okazję zapoznać się z formą takiego testu na zajęciach językowych w szkole. Dlatego w chwili egzaminu, pod dużą presją, poprawne wykonywanie poleceń i skupienie się na poszczególnych częściach może być wyzwaniem. Na naszych zajęciach uczniowie nie tylko zapoznają się i oswoją z formą egzaminowania, ale także nauczą się swobodnie rozwiązywać zadania.

Rozwijamy nie tylko umiejętności komunikacyjne, ale również znajomość gramatyki, poszerzamy zasób słownictwa, ćwiczymy czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, a także pisanie krótkich wypracowań. W efekcie kursanci rozpoczną naukę języka obcego na wyższym poziomie w szkole średniej. 

Sprawdź naszą ofertę i zapisz swoje dziecko na kurs przygotowujący do egzaminu, aby zapewnić mu jak najlepsze wyniki! Możesz skorzystać z formularza lub skontaktować się z nami telefonicznie.