Indywidualny kurs hiszpańskiego dla dorosłych – Online

kurs hiszpańskiego online

Osoby, które chcą doskonalić swoje umiejętności językowe, zapraszamy na indywidualny kurs języka hiszpańskiego online. Zajęcia można z łatwością pogodzić z innymi obowiązkami. Spotkania 1:1 z lektorem pozwalają na szybkie przełamanie bariery językowej, a także na rozwój we własnym tempie. Odbywają się one w miłej atmosferze. Kursant może bez przeszkód poprosić o wyjaśnienie trudnych do zrozumienia tematów i liczyć na wsparcie zawsze, kiedy go potrzebuje.

Intensywny kurs hiszpańskiego online dla dorosłych

Szkoła Atticus organizuje intensywny kurs hiszpańskiego online. To efektywne zajęcia, dzięki którym możliwe jest zdobycie nowych kompetencji językowych w stosunkowo krótkim czasie. Wymaga to pracy i zachowania systematyczności ze strony kursanta, jednak z doświadczenia wiemy, że już pierwsze zauważone rezultaty skutecznie motywują do dalszej nauki. Nasi wykwalifikowani lektorzy wiedzą, jak pracować z osobami dorosłymi, aby pomóc im w realizacji wyznaczonych celów. Kursy bazują na metodzie komunikacyjnej, w czasie lekcji wykorzystywane są starannie dobrane podręczniki i inne pomoce naukowe. Plan zajęć jest dobrze przemyślany, a wszystko po to, aby nauka języka obcego była przyjemnością.

Nauka hiszpańskiego online dla dorosłych

Oferujemy kursy dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Proponujemy hiszpański online dla dorosłych na poziomie:

  • A1,
  • A2,
  • B1,
  • B2,
  • C1.
 

Kursanci rozwijają i doskonalą wszystkie istotne umiejętności, a więc zarówno mówienie, jak i czytanie, słuchanie oraz pisanie w języku obcym. Dodatkowo staramy się przybliżyć interesującą kulturę krajów hiszpańskojęzycznych, panujące w nich zwyczaje i tradycje.

Nauka hiszpańskiego online z lektorem

Zajęcia językowe w szkole Atticus to szansa na zyskanie większej pewności siebie. Unikamy porozumiewania się po polsku, wykorzystujemy przede wszystkim język hiszpański. Dzięki temu kursanci od początku mają z nim styczność i uczą się poprawnej wymowy. Jednocześnie pamiętamy o pracy nad innymi ważnymi elementami, takimi jak część gramatyczna czy leksykalna. Nauka hiszpańskiego online z lektorem pokazuje, że nie tylko dzieci i młodzież mogą efektywnie uczyć się języków obcych. Kurs można z łatwością pogodzić z pracą lub studiami, a także innymi codziennymi obowiązkami.


Postaw na praktyczną naukę języka – zapisz się na indywidualny kurs w naszej szkole. Zadzwoń lub skorzystaj z naszego formularza.