Indywidualny kurs hiszpańskiego dla dorosłych – Online

Osoby, które chcą doskonalić swoje umiejętności językowe, zapraszamy na indywidualny kurs języka hiszpańskiego online. Zajęcia można z łatwością pogodzić z innymi obowiązkami. Spotkania 1:1 z lektorem pozwalają na szybkie przełamanie bariery językowej, a także na rozwój we własnym tempie. Odbywają się one w miłej atmosferze. Kursant może bez przeszkód poprosić o wyjaśnienie trudnych do zrozumienia tematów i liczyć na wsparcie zawsze, kiedy go potrzebuje.

Intensywny kurs hiszpańskiego online

Szkoła Atticus organizuje intensywny kurs hiszpańskiego online. To efektywne zajęcia, dzięki którym możliwe jest zdobycie nowych kompetencji językowych w stosunkowo krótkim czasie. Wymaga to pracy i zachowania systematyczności ze strony kursanta, jednak z doświadczenia wiemy, że już pierwsze zauważone rezultaty skutecznie motywują do dalszej nauki. Nasi wykwalifikowani lektorzy wiedzą, jak pracować z osobami dorosłymi, aby pomóc im w realizacji wyznaczonych celów. Kursy bazują na metodzie komunikacyjnej, w czasie lekcji wykorzystywane są starannie dobrane podręczniki i inne pomoce naukowe. Plan zajęć jest dobrze przemyślany, a wszystko po to, aby nauka języka obcego była przyjemnością.

Nauka hiszpańskiego online dla dorosłych

Oferujemy kursy dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Proponujemy hiszpański online dla dorosłych na poziomie:

  • A1,
  • A2,
  • B1,
  • B2,
  • C1.
 

Kursanci rozwijają i doskonalą wszystkie istotne umiejętności, a więc zarówno mówienie, jak i czytanie, słuchanie oraz pisanie w języku obcym. Dodatkowo staramy się przybliżyć interesującą kulturę krajów hiszpańskojęzycznych, panujące w nich zwyczaje i tradycje.

Nauka hiszpańskiego online z lektorem

Zajęcia językowe w szkole Atticus to szansa na zyskanie większej pewności siebie. Unikamy porozumiewania się po polsku, wykorzystujemy przede wszystkim język hiszpański. Dzięki temu kursanci od początku mają z nim styczność i uczą się poprawnej wymowy. Jednocześnie pamiętamy o pracy nad innymi ważnymi elementami, takimi jak część gramatyczna czy leksykalna. Nauka hiszpańskiego online z lektorem pokazuje, że nie tylko dzieci i młodzież mogą efektywnie uczyć się języków obcych. Kurs można z łatwością pogodzić z pracą lub studiami, a także innymi codziennymi obowiązkami.


Postaw na praktyczną naukę języka – zapisz się na indywidualny kurs w naszej szkole. Zadzwoń lub skorzystaj z naszego formularza.