Nauka niemieckiego w grupie Warszawa

kurs niemieckiego warszawa ursynów

Organizujemy grupowe kursy języka niemieckiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Odbywają się w kameralnym gronie, liczącym od 3 do 5 osób. W tak niewielkiej grupie wszyscy kursanci mogą szybko przełamać strach i skrępowanie przed porozumiewaniem się w obcym języku – również z uwagi na to, że każdy znajduje się na podobnym poziomie językowym.

Nauka niemieckiego w kameralnych grupach

Czy nauka niemieckiego w grupie (Warszawa) może być efektywna? Według nas tak, ale pod warunkiem, że wszystko zostanie starannie dopracowane. Niezbędne jest zadbanie o odpowiednie podręczniki i inne materiały do nauki. Istotną rolę odgrywa również sposób prowadzenia zajęć. W szkole Atticus kursy bazują na praktycznym wykorzystaniu obcego języka. Staramy się jak najmniej rozmawiać po polsku, dzięki czemu kursanci szybko przekonują się, że porozumiewanie się po niemiecku to nic trudnego ani stresującego. Ponadto mamy najlepszą kadrę lektorów. Doskonale wiedzą, jak pracować z poszczególnymi grupami wiekowymi, aby zdobyć zainteresowanie kursantów i motywować ich do pracy.

Niemiecki grupowo Warszawa

Cechą wyróżniającą naszą szkołę jest profesjonalne podejście do nauki języków obcych. Bardzo ważne jest dla nas to, aby kursanci czuli się swobodnie i dostrzegli, że poznawanie niemieckiego może być bardzo przyjemne. Wspieramy uczniów, cierpliwie wyjaśniamy kłopotliwe kwestie oraz regularnie mierzymy postępy. Nasz lokal jest przytulnie urządzony i znajduje się w dogodnej lokalizacji – pierwsza filia zlokalizowana jest na Imielinie, a druga na Natolinie. Nauka niemieckiego w grupach celowo odbywa się w kameralnym gronie. Chcemy, aby lektorzy mogli poświęcić wszystkim uczniom dostatecznie dużo uwagi.

Niemiecki – nauka w grupach

Uczenie się niemieckiego w grupie to bardzo dobry pomysł na szybkie przełamanie strachu przed komunikowaniem się w obcym języku. To również szansa na poznanie nowych osób o podobnych zainteresowaniach. Jak przyznają kursanci, taki sposób nauki ułatwia zachowanie systematyczności. Wynika to z faktu, że każdy chce wypaść jak najlepiej, dlatego rzetelnie przygotowuje się do wszystkich zajęć. Nauka niemieckiego – grupa (Warszawa) to kursy dopasowane do indywidualnych potrzeb uczestników. Pokazujemy, że nie muszą one kojarzyć się z przykrym obowiązkiem.

Sprawdź naszą ofertę grupowych zajęć z języka niemieckiego. Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.  

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza, aby zapisać się na wybrane zajęcia. Więcej informacji znajdziesz w zakładkach poświęconych poszczególnym kursom.