Kursy językowe w parach w Warszawie

kursy językowe w parach

Kursy w parach w szkole językowej na Ursynowie

Osoby zainteresowane nauką języka w parach mogą skorzystać z takiej możliwości w naszej szkole językowej. Organizujemy zajęcia dla dwóch osób, podczas których uwaga lektora skupiona jest wyłącznie na potrzebach kursantów. Chcesz wiedzieć, jak wyglądają takie zajęcia i dlaczego warto się na nie zdecydować? Przeczytaj poniżej.

Zajęcia językowe w parach Warszawa

W naszej szkole każdy może uczyć się języka w takiej formie, która najbardziej mu odpowiada. Dlatego, aby wyjść naprzeciw potrzebom kursantów, oferujemy nie tylko zajęcia indywidualne i w grupie, ale także w parach. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Możesz zgłosić się z bliską osobą lub znajomym, aby wspólnie poznawać nowy język i rozwijać swoje kompetencje.

Naukę w parach oferujemy w przypadku każdego z dostępnych kursów — angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego.

Zalety kursu językowego w parach

Jeśli zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na kurs językowy w dwuosobowej grupie, zalety wynikające z takiego rozwiązania z pewnością Cię przekonają.

Nauka w parach pozwala ćwiczyć swoje umiejętności z osobą na bardzo podobnym poziomie językowym. Rozmowa z lektorem może dla niektórych osób okazać się na początku onieśmielająca. Konwersacja z kursantem, który również dopiero poznaje nowy język, pozwala przełamać blokady i szybciej dokonywać postępów.

Lekcje w dwuosobowej grupie pozwalają metodykowi lepiej skupić się na potrzebach uczniów i dostosować tempo prowadzenia zajęć bezpośrednio do nich. W większych grupach czasami okazuje się to niemożliwe i jedna z osób może mieć problem z odpowiednim przyswajaniem materiału. W parze nikomu to nie grozi, ponieważ lektor na bieżąco tłumaczy niejasności i ewentualnie powtarza materiał.

Możesz uczyć się z przyjacielem i wspólnie spędzać czas, poznając nowy język. Nauka w parze ze znajomym lub bliską osobą to dobre rozwiązanie dla osób niepewnych i nieśmiałych, które lepiej czują się ze wsparciem drugiego kursanta.

Masz pytania lub chcesz zapisać się na lekcje w parze? Zachęcamy do kontaktu.