Indywidualny kurs przygotowujący do FCE – Warszawa

kurs angielskiego warszawa ursynów

Indywidualny kurs angielskiego przygotowujący do FCE w Warszawie

W naszej szkole prowadzimy kurs angielskiego FCE – Warszawa. Pomagamy w przygotowaniu się do jednego z najpopularniejszych egzaminów z angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Zdanie go na określoną liczbę punktów jest potwierdzeniem, że dana osoba zna dobrze język i może swobodnie uczyć się lub pracować w anglojęzycznym środowisku.

Przygotowanie do egzaminu FCE – Warszawa

Oferujemy indywidualny kurs przygotowujący do FCE (Warszawa). Spotkania 1:1 z lektorem są gwarancją swobodnej atmosfery i pełnego skupienia. Osoba chcąca podejść do egzaminu musi dobrze przygotować się do każdych zajęć, dlatego zachowanie systematyczności i powtarzanie zdobytej wiedzy nie stanowi problemu. Na efektywność kursu wpływa również fakt, że uczeń może bez żadnych przeszkód poprosić o wyjaśnienie zawiłych kwestii oraz szybko przełamać skrępowanie przed porozumiewaniem się w języku angielskim.

Kurs angielskiego FCE – Warszawa

FCE to ważny certyfikat, który jest uznawany przez wiele uczelni zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki niemu możliwe jest m.in. podjęcie wymarzonego zawodu, np. pilota wycieczek czy nauczyciela angielskiego w przedszkolu lub młodszych klasach szkoły podstawowej (w połączeniu z przygotowaniem pedagogicznym). FCE pozwala także na wzięcie udziału w programie wymiany międzyuczelnianej czy też rozpoczęcie studiów w języku angielskim, także w kraju nieanglojęzycznym. Obecnie egzamin ten jest uznawany przez ponad 25 tysięcy organizacji na całym świecie. Oferowane przez nas przygotowanie do FCE (Warszawa) pozwala na zdobycie niezbędnych kompetencji językowych oraz zapoznanie się z formą egzaminu.

Indywidualne przygotowanie do FCE – Warszawa

Indywidualne zajęcia polecamy w szczególności osobom, które nie czują się pewnie nawet w niewielkiej grupie. Kursant rozwija się we własnym tempie i ma pewność, że uwaga lektora skupiona jest wyłącznie na nim. Poprzez nasz FCE kurs (Warszawa) możliwe jest dopracowanie wszystkich istotnych elementów składających się na znajomość angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Należą do nich m.in.:

  • szeroki zasób słownictwa,
  • gramatyka,
  • struktury językowe,
  • rozumienie tekstu pisanego i czytanego,
  • samodzielne tworzenie form pisemnych.
 

Podczas kursu rozwiązujemy przykładowe arkusze. Dzięki temu osoba podchodząca do egzaminu wie, czego może się spodziewać i jest bardziej pewna siebie.

Chcesz dobrze przygotować się do FCE? Napisz lub zadzwoń, odpowiemy na wszystkie pytania lub zapisz się przez formularz zgłoszeniowy.