Kursy językowe dla dzieci w warszawie

kursy języka dla dzieci

Kursy językowe dla dzieci na Ursynowie

Poniżej przedstawiamy kursy językowe dla dzieci, które są organizowane w naszej szkole.

Sprawdź informacje na temat wykorzystywanych przez nas metod nauczania i rodzajów zajęć.

Najmłodszym kursantom oferujemy kursy języka:

● angielskiego,

● hiszpańskiego,

● niemieckiego.

Zajęcia są dostosowane do potrzeb i umiejętności słuchaczy. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci w wieku 10-12 lat.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci w tym wieku właśnie u nas po raz pierwszy mają styczność z zajęciami grupowymi. Dlatego tak ważne jest dla nas to, aby mali kursanci czuli się całkowicie swobodnie i mieli zapewnioną odpowiednią atmosferę.

Nasza szkoła językowa w Warszawie (Ursynów) organizuje kursy w formie zajęć indywidualnych, w parach oraz w bardzo małych grupach, od 3 do 5 osób. Dzięki temu dzieci nie mają problemów z koncentracją i swobodnie ćwiczą komunikację z rówieśnikami w obcym języku. To też duże ułatwienie dla lektorów, ponieważ mogą wszystkim uczniom poświęcić odpowiednio dużo uwagi i czasu.

Dlaczego warto wybrać kurs językowy dla dzieci?

Wyznajemy zasadę, że dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę. Kierujemy się tym, ustalając przebieg zajęć. Starannie dobieramy materiały dydaktyczne i korzystamy z podręczników oferowanych przez renomowane wydawnictwa. Nasi młodzi kursanci poznają nowy język poprzez różnego rodzaju gry, rymowanki, piosenki, a także zadania interaktywne.

Dużą wagę przywiązujemy również do tematyki kursów. Atticus to szkoła językowa (Warszawa, Ursynów), w której na zajęciach skupiamy się na najbliższym otoczeniu dzieci. Bierzemy pod uwagę ich zainteresowania, cechy rozwojowe i zdolności poznawcze. Wszystko po to, żeby mali słuchacze czuli się u nas jak najlepiej i zdobywali cenne zdolności.

Kursy językowe dla dzieci w Warszawie, które oferujemy, pozwalają na rozwijanie wszystkich przydatnych umiejętności: czytania, pisania, słuchania oraz mówienia w obcym języku. Nauka jest przyjemna i przede wszystkim skuteczna. Wykorzystujemy zarówno konwencjonalne, jak i niekonwencjonalne metody nauczania, aby kurs był urozmaicony oraz ciekawy. Chcemy, aby języki obce stały się dla dzieci prawdziwą pasją, którą z chęcią będą rozwijać.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów języka angielskiego dla dzieci.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i zapisz swoją pociechę na wybrany kurs językowy dla dzieci. Zrobisz to na dwa sposoby: za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego i telefonicznie.