Grupowe kursy językowe w Warszawie

grupowe kursy językowe

Kursy grupowe w naszej szkole Atticus w Warszawie

Dużą popularnością w naszej szkole językowej cieszą się kursy grupowe. W przeciwieństwie do innych placówek organizujemy lekcje w kameralnym gronie. Niewielkie grupy zapewniają komfortowe warunki do nauki i skupienie na kursantach. Jeśli chcesz zapisać się na kurs, nasza szkoła językowa Warszawa, Ursynów to najlepszy wybór.

Jak wyglądają językowe zajęcia grupowe?

Wszystkie dostępne u nas kursy — angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego — organizujemy w grupach. Są one jednak naprawdę małe, liczą od 3 do 5 osób. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany lektor, który w tak małym gronie może skupić się na potrzebach wszystkich uczniów.

W trakcie zajęć uczniowie przyswajają nie tylko gramatykę, ale także uczą się praktycznie wykorzystywać swoją wiedzę.

Każda osoba chcąca rozpocząć naukę języka w grupie zostaje przydzielona na konkretne zajęcia na podstawie swoich umiejętności. Kursanci, którzy nigdy nie uczyli się danego języka, zostają automatycznie przypisani do grupy początkującej. Masz pewność, że poziom nauczania będzie do Ciebie dopasowany.

Zajęcia grupowe organizowane są dla wszystkich grup wiekowych — dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Podczas lekcji wykorzystywane są materiały multimedialne, a ćwiczenia językowe przeplatamy konwersacjami z lektorem i uczestnikami kursu.

Zalety językowego kursu grupowego w Warszawie

Dlaczego warto zapisać się na kurs grupowy? Przede wszystkim daje Ci to możliwość poznania nowych ludzi, a nie tylko języka. Poprzez rozmowę z kursantami uczysz się nowych rzeczy, a przy okazji poszerzasz swoje umiejętności komunikacyjne.

Nauka języka w grupach w szkole Atticus to łatwy sposób na opanowanie nawet bardzo trudnych zagadnień. Przede wszystkim dlatego, że mniejsza ilość kursantów pozwala lektorom skupić się na każdym uczniu i jego potrzebach. Mała grupa umożliwia wszystkim uczenie się w swoim tempie bez ryzyka, że niewyjaśnione kwestie utrudnią przechodzenie do trudniejszego materiału. Nasi metodycy mają czas dla każdego właśnie z powodu niewielkiej liczebności grupy. Lektorzy łatwo monitorują postępy kursantów i wiedzą, na których zagadnieniach trzeba się bardziej skupić.

Jeśli chcesz nauczyć się nowego języka, lubisz pracować w grupie i wolisz mieć pewność, że trafisz na zajęcia na odpowiednim poziomie, napisz do nas. Zapisz się na jeden z oferowanych przez nas kursów i zacznij naukę w kameralnym gronie.