Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Warszawie - poziom B

kurs angielskiego warszawa ursynów

Grupowe lekcje angielskiego dla dzieci i młodzieży w Warszawie - poziom B

Szkoła Atticus ma w ofercie grupowe zajęcia angielski dla uczniów – średniozaawansowani (Warszawa). To kursy przeznaczone dla osób w wieku od 13 do 19 lat, które chcą doskonalić swoje kompetencje językowe. Zajęcia odbywają się w niewielkim gronie (3-5 kursantów), a to zapewnia przyjemną atmosferę. Wszyscy mają podobny poziom wiedzy, co zachęca do porozumiewania się po angielsku i przełamywania bariery językowej.

Angielski – grupy dla uczniów – Warszawa

Organizujemy kursy dla młodzieży na poziomie średniozaawansowanym, które zachęcają do rozwijania dotychczasowych umiejętności i zdobywania kolejnych. Dzięki nim kursanci mogą m.in.:

  • swobodnie komunikować się po angielsku z rodzimymi użytkownikami języka,
  • formułować szczegółowe wypowiedzi i wyjaśniać swój punkt widzenia,
  • jasno opisywać wydarzenia, doświadczenia czy cele.
 

Nauka angielskiego dla młodzieży – poziom B (Warszawa) to kursy, dzięki którym można zyskać większą pewność siebie. Uczestniczące w nich osoby rozwijają się, coraz płynniej porozumiewają się w obcym języku i zauważają, że sprawia im to dużo przyjemności.

Nauka angielskiego – lekcje grupowe w Warszawie

Zajęcia grupowe są dobrym rozwiązaniem dla młodzieży. Angielski szkolny (Warszawa) nauczany w ten sposób jest skuteczny. Uczniowie wzajemnie się motywują, dzielą spostrzeżeniami i dbają o systematyczność, aby nie wypaść źle przed innymi. Tworzy to elementy zdrowej rywalizacji, w której nagrodą jest cenna wiedza i przydatne umiejętności. W przeciwieństwie do innych szkół językowych stawiamy na kameralne grupy. Dzięki temu nikt nie czuje się skrępowany i może otrzymać pomoc lektora zawsze, kiedy tego potrzebuje.

Angielski dla dzieci i młodzieży – zajęcia grupowe w Warszawie

Dokładamy wszelkich starań, aby język angielski dla uczniów – Warszawa i prowadzone kursy były atrakcyjne. Z tego względu korzystamy z różnych materiałów i pomocy naukowych, także multimedialnych. Chcemy, aby zajęcia były ciekawe i angażowały kursantów w jak największym stopniu. Ograniczamy wykorzystanie języka polskiego i komunikujemy się głównie po angielsku. Taka praktyczna nauka szybko przynosi pierwsze efekty i przede wszystkim przełamuje barierę językową. Warto też podkreślić, że uczestnictwo w kursach, również grupowych, pozwala młodzieży na zdobywanie lepszych wyników w szkole.

Potrzebujesz więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami, aby zdobyć wszystkie potrzebne informacje. Zadzwoń lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.