Kurs niemieckiego dla nastolatków w Warszawie

kurs niemieckiego warszawa ursynów

Kursy niemieckiego dla dzieci i młodzieży w Warszawie

Nasz kurs niemieckiego dla nastolatków jest dobrym wyborem dla osób, które chcą osiągać lepsze wyniki w szkole. To również świetna propozycja dla tych, którzy planują rozpocząć naukę nowego języka i rozwijać swoje kompetencje. Organizujemy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, a uczniów przydzielamy do poszczególnych grup po przeprowadzeniu testu sprawdzającego.

Niemiecki – kurs dla nastolatków

Kursy w szkole Atticus bazują na praktycznym wykorzystaniu języka. Oznacza to, że w czasie lekcji uczniowie porozumiewają się przede wszystkim po niemiecku. Kładziemy duży nacisk na ograniczenie używania języka polskiego, a celem takiego rozwiązania jest szybsze przełamanie bariery językowej. Kursanci nie czują strachu ani skrępowania, ponieważ ich znajomość języka obcego jest na podobnym poziomie.

Kurs dla nastolatków – niemiecki (Warszawa)

Osoby, które wybrały nasze kursy niemieckiego, chwalą je nie tylko za przyjazną atmosferę, ale i odpowiednie przygotowanie. Lektorzy starannie planują wszystkie zajęcia i korzystają zarówno z podręczników znanych światowych wydawnictw, jak też autorskich materiałów. Rozwijanie kompetencji językowych to dla dzieci i młodzieży dobra zabawa, a nie przykry obowiązek. Niemiecki dla nastolatków – kurs (Warszawa) to pomoc w osiągnięciu zamierzonych celów. Z uwagi na to, że kursanci uczą się w grupie, wzajemnie się wspierają i motywują. To dla nich również szansa na nawiązanie nowych przyjaźni. Wszystko to sprawia, że młodzież chętnie uczęszcza na lekcje.

Kurs niemieckiego dla nastolatków w Warszawie

Nasz kurs – niemiecki dla nastolatków to pełne wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy, ale i zyskaniu większej wiary we własne umiejętności. Co istotne, rodzice mogą stale śledzić postępy swoich pociech, ponieważ prowadzimy dziennik elektroniczny. Aktualizujemy go na bieżąco, co gwarantuje stały dostęp do informacji. Zajęcia prowadzone są w naszych dwóch filiach – na Imielinie i Natolinie, w dogodnych lokalizacjach. Odpowiednio urządzone, przytulne sale sprzyjają efektywnej nauce. Istotnym atutem szkoły Atticus jest także świetnie wykwalifikowana kadra. Lektorzy, których zatrudniamy, mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego – także w przypadku dzieci i młodzieży ze specyficznymi trudnościami w nauce (np. dysleksją).

Przekonaj się, dlaczego warto wybrać nasze kursy niemieckiego dla nastolatków. Skontaktuj się z nami i znajdź najlepsze rozwiązanie dla swojego dziecka. 

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza, aby zapisać się na wybrane zajęcia. Więcej informacji znajdziesz w zakładkach poświęconych poszczególnym kursom.