Angielski online dla dorosłych – Indywidualnie

kurs angielskiego online

Angielski online dla dorosłych – Indywidualnie

W naszej ofercie znajduje się indywidualna nauka angielskiego dla dorosłych online. Takie rozwiązanie polecamy w szczególności osobom, które ze względu np. na swoje obowiązki zawodowe nie mają możliwości uczestniczenia w kursie językowym stacjonarnie. Nauka online jest równie wartościowa, a nasi doświadczeni lektorzy zadbają o to, aby zajęcia były merytoryczne i ciekawe.

Indywidualny kurs angielskiego online dla dorosłych

Dlaczego warto zdecydować się na angielski online dla dorosłych indywidualnie? Przede wszystkim przemawia za tym oszczędność czasu. Kursanci nie muszą dojeżdżać do siedziby szkoły i uczestniczą w zajęciach w wybranym przez siebie miejscu, w którym czują się komfortowo. Poza komputerem z dostępem do Internetu nie potrzebują oni niczego więcej. Atmosfera podczas zajęć online jest swobodna i przyjemna, co zachęca do szybkiego pozbycia się strachu przed komunikowaniem się po angielsku. Dodatkowo kurs zawsze jest dostosowany do indywidualnych potrzeb osoby, która w nim uczestniczy. Lekcje mające formę spotkania 1:1 z lektorem to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą skoncentrować się, przebywając w większej grupie i trudno im wtedy przełamać barierę językową.

Indywidualne lekcje angielskiego online – dorośli

Na indywidualne lekcje angielskiego dla dorosłych online może zgłosić się każdy, kto chciałby rozwijać swoje językowe kompetencje. Wszystkim osobom chętnym zapewniamy niezbędne wsparcie. Pomagamy m.in. w:

  • przygotowaniach do rozmowy o pracę w języku angielskim,
  • przejściu na wyższy poziom znajomości języka,
  • przygotowaniach do egzaminu językowego.
 

Po poznaniu celu, na którym zależy kursantowi, szczegółowo opracowujemy plan zajęć. Lekcje są w pełni spersonalizowane, a ponadto dokładamy wszelkich starań, aby nauka była efektywna i jednocześnie przyjemna.

Intensywna nauka angielskiego online dla dorosłych

Indywidualne kursy w szkole Atticus to dobre rozwiązanie nawet dla osób prowadzących szybkie tempo życia. Wspólnie ustalamy harmonogram zajęć. Daje to pewność, że spotkania z lektorem w żaden sposób nie będą kolidowały z pozostałymi obowiązkami. Indywidualny kurs angielskiego online dla dorosłych to elastyczność, efektywność, komfort i całkowita personalizacja. Oferujemy zajęcia zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym.

Chcesz zapisać się na indywidualny kurs, ale masz jeszcze kilka pytań? Chętnie na nie odpowiemy – skontaktuj się z nami telefonicznie. Możesz też wypełnić formularz zgłoszeniowy.