Kursy hiszpańskiego online

kurs hiszpańskiego online

Hiszpański kurs online

Osoby, które chcą poprawić swoje umiejętności lub poznać nowy język od podstaw zapraszamy na kurs hiszpańskiego online. Szkoła Atticus oferuje zajęcia nie tylko dla dzieci i młodzieży szkolnej, ale również dla dorosłych. Z uwagi na to, że odbywają się one online, pogodzenie nauki z pozostałymi obowiązkami nie jest kłopotliwe. Dbamy o to, aby kursy były ciekawe i jednocześnie efektywne, a przy tym przebiegały w miłej atmosferze. Lekcje są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów.

Hiszpański lekcje online

Chcemy udowodnić, że hiszpański online może być równie skuteczny jak zajęcia stacjonarne. Wystarczy dostęp do komputera i internetu, aby rozwijać kompetencje językowe i poszerzać wiedzę. Nasze kursy wciąż zyskują na popularności i to w każdej grupie wiekowej. Organizujemy zajęcia zarówno na poziomie podstawowym, jak i średniozaawansowanym oraz zaawansowanym, więc każdy wybierze dla siebie odpowiednią propozycję z naszej oferty.

Kurs języka hiszpańskiego online

Dlaczego nauka hiszpańskiego online to dobre rozwiązanie? Ma ona kilka ważnych zalet:

  • możliwość uczestnictwa w zajęciach z dowolnego miejsca,
  • oszczędność czasu, związana m.in. z brakiem potrzeby dojazdu do szkoły,
  • duża motywacja,
  • brak konieczności wprowadzania znaczących zmian w codziennym grafiku,
  • komfort i elastyczność.
 

Kursy online w szkole Atticus bazują na starannie dobranych materiałach do nauki. Wykorzystujemy sprawdzone, popularne podręczniki, a także dodatkowe pomoce zwiększające atrakcyjność zajęć. Skupiamy się na metodzie komunikacyjnej, co oznacza, że od samego początku porozumiewamy się przede wszystkim po hiszpańsku, a nie po polsku. W ten sposób zachęcamy uczniów do mówienia w obcym języku i nabrania pewności siebie w tym obszarze.

Hiszpański – nauka online

Podczas zajęć online kursanci doskonalą każdą ważną umiejętność językową: mówienie, czytanie, pisanie oraz słuchanie. To uczestnicy decydują, w jakim miejscu będą się uczyć, co sprzyja budowaniu przyjaznej atmosfery i zachęca do pracy nad swoimi kompetencjami. Kurs języka hiszpańskiego online jest chętnie wybierany nie tylko przez młodszych, ale i starszych uczniów. Co istotne, zawsze dostosowujemy się do potrzeb kursantów, a podczas planowania zajęć uwzględniamy cele, jakie chcą osiągnąć. Pomagamy m.in. w opanowaniu materiału ze szkoły, przygotowaniu się do egzaminu oraz przejściu na wyższy poziom znajomości języka.

Zapisz się na zajęcia z hiszpańskiego online. Zrobisz to na dwa sposoby – za pośrednictwem naszego formularza lub telefonicznie.