Nasz zespół

Nasz zespół - lektorzy języków obcych

Monika Wronowska

Monika Wronowska - właścicielka i metodyk szkoły, lektorka języka angielskiego i niemieckiego

Jestem absolwentką Instytutu Germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. W trakcie studiów realizowałam program przygotowujący do podjęcia zawodu nauczyciela języków obcych.

Mimo, że językiem moich studiów był niemiecki, to od ponad ośmiu lat nauczam angielskiego. Zdobywałam doświadczenie przede wszystkim pracując jako lektorka w różnych szkołach językowych w Warszawie oraz prowadząc własną działalność.

Założenie szkoły językowej było od zawsze moim marzeniem. W 2018r. się udało i powstała Szkoła Języków Obcych Atticus. Pragnęłam stworzyć kameralne miejsce, w którym to kursant będzie na pierwszym planie, a jakość nauczania na najwyższym poziomie.

Nauczanie języków obcych jest nie tylko moją pracą, ale również największą pasją.

nauczyciel hiszpańskiego ursynów

Paulina Pacholczak - lektorka języka hiszpańskiego

Pasja do języka hiszpańskiego zrodziła się u mnie po wakacjach w Hiszpanii, gdzie całkowicie zakochałam się w tym kraju i jego kulturze. Fascynuje mnie wszystko, co jest związane z Hiszpanią - język, bogactwo kulturowe, różnorodność, optymizm mieszkańców.

Udzielam lekcji języka hiszpańskiego od dwóch lat. Bardzo lubię prowadzić zajęcia z uczniami w wieku szkolnym, ponieważ ich postępy i poprawa wyników dają mi ogromną satysfakcję - szczególnie, gdy uczeń, który po zajęciach w szkole jest zniechęcony do języka, zaczyna czerpać przyjemność z nauki. Impulsem do rozpoczęcia przygody z nauczaniem języka hiszpańskiego było w moim przypadku pragnienie dzielenia się wiedzą z innymi.

Uważam, że najlepszym sposobem na doskonalenie swoich umiejętności jest ciągły kontakt z językiem, dlatego staram się jak najwięcej obcować z kulturą hiszpańską i zarażać tą pasją moich uczniów.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami oraz materiałami edukacyjnymi w zakładce blog. Treści te tworzą nasi lektorzy języków obcych.