Angielski dla dzieci Warszawa – zajęcia indywidualne

kurs angielskiego warszawa ursynów

Indywidualne lekcje angielskiego dla dzieci w Warszawie

Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każda osoba chcąca uczyć się języka angielskiego czuje się komfortowo w grupie. Dotyczy to również dzieci. Z tego względu postanowiliśmy wprowadzić do oferty zajęcia indywidualne dla uczniów w wieku 10-12 lat. Angielski dla dzieci (Warszawa) w szkole Atticus to kursy, które są skuteczne, a dodatkowo przebiegają w bardzo miłej atmosferze.

Indywidualny kurs języka angielskiego dla dzieci – Warszawa

Indywidualne zajęcia z języka angielskiego cieszą się dużą popularnością. Coraz częściej w ten sposób uczą się nie tylko dorośli, ale i młodzież oraz dzieci. Wpływa na to m.in. fakt, że podczas lekcji uwaga lektora skupiona jest wyłącznie na jednym kursancie, co pozwala na dobre kontrolowanie postępów, rozwój we własnym tempie oraz szybkie przyswajanie wiedzy. Język angielski dla dzieci (Warszawa) – indywidualnie to kursy, dzięki którym uczniowie czują się komfortowo i swobodnie. Mogą z łatwością skoncentrować się na zajęciach, dopytywać o szczegóły i rozwiewać swoje wątpliwości dotyczące języka obcego.

Nauka angielskiego od podstaw dla dzieci – zajęcia indywidualne Warszawa

Proponowany przez nas indywidualny kurs języka angielskiego dla dzieci (Warszawa) pozwala na łatwe opanowanie podstaw. Młodzi uczniowie z przyjemnością odkrywają tajniki języka, a jednocześnie lepiej radzą sobie w szkole i osiągają dobre wyniki. Stosujemy różne metody nauczania i korzystamy z ciekawych materiałów, m.in. multimedialnych. Wszystko po to, aby kursy łączyły efektywność z dobrą zabawą. Uczniowie nie nudzą się i chętnie rozwijają językowe umiejętności, ponadto nie czują skrępowania przed porozumiewaniem się po angielsku.

Indywidualna nauka angielskiego dla dzieci – Warszawa

Rodzice często zastanawiają się, czy warto zapisywać dzieci na kursy językowe. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości, ponieważ młodzi uczniowie bardzo szybko przyswajają wiedzę. Dodatkowo przełamują barierę językową niemal od razu, chętnie porozumiewają się w obcym języku, również między sobą. Indywidualna nauka języka angielskiego dla dzieci (Warszawa) jest sprawdzonym rozwiązaniem pozwalającym na zdobycie cennych kompetencji językowych. Podczas spotkań 1:1 z lektorem kursant uczy się z przyjemnością i bez stresu, łatwo przyswaja też nawet bardziej zawiłe zagadnienia jak gramatyka.

Rozważasz indywidualny kurs języka angielskiego dla swojego dziecka? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zadzwoń lub wypełnij formularz zgłoszeniowy