Angielski dla początkujących grupy dorosłe Warszawa

kurs angielskiego warszawa ursynów

Angielski dla początkujących w Warszawie – grupy dorosłe

W naszej ofercie znajdują się kursy języka angielskiego od podstaw dla dorosłych. Odbywają się w kameralnych grupach, a prowadzą je lektorzy z dużym doświadczeniem. Dzięki zajęciom w szkole Atticus możesz poznać nowy język i stopniowo zdobywać kolejne umiejętności, nawet gdy masz dużo innych obowiązków. Wybierz podstawy angielskiego dla dorosłych (Warszawa) – dostosujemy się do Twoich potrzeb i pomożemy w realizacji ważnych celów.

Grupowe zajęcia z angielskiego dla początkujących Warszawa – Dorośli

Angielski dla początkujących (Warszawa) to dobra propozycja dla osób, którym zależy na rozwoju, ale nie chcą uczestniczyć w kursie organizowanym w bardzo dużej grupie. W szkole Atticus zajęcia odbywają się w niewielkim gronie, liczącym 3-5 kursantów. Zapewnia to miłą, swobodną atmosferę i ułatwia przełamywanie bariery językowej. Dodatkowo lektorzy mogą poświęcić dostatecznie dużo czasu wszystkim osobom i zagwarantować im niezbędną pomoc oraz wsparcie.

Podstawy angielskiego dla dorosłych w Warszawie

Naszą ofertę kierujemy do osób dorosłych, które poszukują praktycznego kursu języka angielskiego od podstaw. Prowadzimy różne kursy, m.in. ogólne i konwersacyjne. Zapewniamy także pomoc w przygotowaniu do egzaminów językowych. Grupowe zajęcia angielski – początkujący dorośli (Warszawa) to zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb. Bierzemy pod uwagę aspekty, na jakich zależy kursantom, wspólnie ustalamy cele do realizacji oraz zapewniamy niezbędne wsparcie na każdym etapie nauki.

Co istotne, użycie języka polskiego na lekcjach ograniczamy do minimum. Stawiamy na praktykę, dlatego zajęcia są prowadzone głównie po angielsku. To znacząco ułatwia przyswajanie wiedzy i przełamywanie strachu czy skrępowania przed porozumiewaniem się w obcym języku. Nasze kursy są urozmaicone, korzystamy z różnych pomocy naukowych. Wykorzystujemy zarówno sprawdzone podręczniki językowe, jak i autorskie programy oraz materiały.

Warszawa – nauka angielskiego dla dorosłych w grupach

Na naukę nowego języka, zwłaszcza angielskiego, nigdy nie jest za późno. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć kursów dla dorosłych. Zajęcia w grupach są dobrą okazją nie tylko do poprawy kompetencji językowych, ale i poznawania nowych osób. Nauka angielskiego od podstaw dla dorosłych (Warszawa) często staje się też szansą na znalezienie lepszej pracy lub zdobycie awansu. Zajęcia odbywają się w małych grupach, dlatego kursanci wzajemnie się wspierają i motywują.

Rozpocznij naukę w szkole Atticus i rozwijaj swoje umiejętności językowe. Skontaktuj się z nami, aby zdobyć więcej informacji.

Zapisz się na kurs językowy dla dorosłych za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie. Czekamy na Ciebie!