Angielski dla dorosłych Warszawa – Grupy zaawansowane

kurs angielskiego warszawa ursynów

Angielski dla dorosłych w Warszawie – Grupy zaawansowane

W naszej ofercie kursów nie mogło zabraknąć zajęć grupowych dla osób zaawansowanych. To dobry pomysł na doskonalenie swoich umiejętności i dalsze poszerzanie wiedzy. Angielski zaawansowany (Warszawa) dla dorosłych to kurs odbywający się w kameralnym gronie, od 3 do 5 osób. Stawiamy na praktyczną naukę języka, co przekłada się na skuteczność i szybkie opanowanie materiału.

Angielski dla zaawansowanych w Warszawie – zajęcia grupowe

Nasze kursy to połączenie różnych metod nauczania. Mamy wykwalifikowaną kadrę, która dobrze wie, jak przekazywać wiedzę. Lektorzy pracujący w szkole Atticus zapewniają kursantom potrzebną pomoc i wsparcie, ponadto każdemu mogą poświęcić dostatecznie dużo uwagi. Angielski dla dorosłych – poziom C (Warszawa) to propozycja dla osób, które chcą biegle porozumiewać się w obcym języku, a także bez problemu wykonywać różne zadania związane z pracą czy studiami.

Angielski na poziomie C – zajęcia grupowe Warszawa

Zaawansowane zajęcia angielskiego dla dorosłych (Warszawa) pozwalają na zdobycie cennych umiejętności. Należą do nich:

  • płynne i spontaniczne porozumiewanie się,
  • formułowanie wypowiedzi na złożone tematy,
  • rozumienie wymagających wypowiedzi, dostrzeganie ich ukrytego sensu,
  • bardzo dobra znajomość słownictwa.
 

Podczas kursów ograniczamy wykorzystanie języka polskiego do minimum. Porozumiewamy się przede wszystkim po angielsku, aby skutecznie walczyć z barierą językową i ułatwić przyswojenie nowej wiedzy. Lekcje w szkole Atticus są ciekawe, urozmaicone i skuteczne. Wykorzystujemy różne materiały i pomoce naukowe, w tym multimedialne. Dbamy również o przyjazną i w pełni swobodną atmosferę na zajęciach.

Warszawa – angielski dla dorosłych, grupa zaawansowana

Nigdy nie jest za późno na to, aby doskonalić swoje kompetencje językowe i zadbać o swój rozwój. Język angielski dla dorosłych – zaawansowany – Warszawa to kursy, które motywują do dalszej nauki. Dzięki nim można nie tylko poprawić swoje zdolności komunikacyjne, ale również zwiększyć szansę na awans lub zdobycie atrakcyjnej posady. Dorośli kursanci uważają, że zapisanie się na kurs językowy to była jedna z lepszych decyzji. Dostosowujemy się do potrzeb uczestników zajęć, dlatego mogą łatwo pogodzić naukę z pozostałymi obowiązkami.

Sprawdź ofertę naszej szkoły. Zapisz się na zaawansowane zajęcia języka angielskiego dla dorosłych już dziś.

Zapisz się na kurs językowy dla dorosłych za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie. Czekamy na Ciebie!