Kursy językowe dla dorosłych w Warszawie

kursy języka dla dorosłych

Kursy językowe dla dorosłych na Ursynowie

Poznaj nasze kursy językowe dla dorosłych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, w której zawarte są informacje o rodzajach zajęć oraz stosowanych przez nas metodach.

Naszym dorosłym słuchaczom oferujemy zarówno lekcje indywidualne, w parach, jak i grupowe. Uczymy:

● angielskiego,

● hiszpańskiego,

● niemieckiego.

 

Prowadzimy różne rodzaje kursów, na przykład:

●  języka ogólnego,

●  kursy konwersacyjne,

●  kursy przygotowujące do certyfikacyjnych egzaminów językowych.

Jesteśmy elastyczni, więc podczas opracowywania zajęć bierzemy pod uwagę potrzeby słuchaczy oraz dostosowujemy się do nich. To przekłada się na lepsze efekty nauki. Ponadto wspólnie ustalamy cele i na bieżąco mierzymy postępy, aby mieć pewność, że wykorzystywane przez nas metody przynoszą odpowiednie rezultaty.

Zajęcia prowadzimy w języku docelowym, a język polski zostaje ograniczony do minimum. Dzięki temu nasi kursanci szybciej przyswajają nową wiedzę. Mają stały kontakt z językiem, uczą się w nim komunikować i skutecznie walczą z ewentualnymi barierami.

Łączymy elementy różnych metod nauczania. W efekcie nasze lekcje są skuteczne, a zarazem urozmaicone. Ponadto kursy w naszej szkole są maksymalnie zindywidualizowane i dopasowane do oczekiwań oraz możliwości konkretnej grupy. Korzystamy zarówno z renomowanych podręczników znanych wydawnictw, jak i naszych autorskich materiałów oraz programów. Zapewniamy, że na naszych zajęciach nie ma nudy.

Kursy językowe dla dorosłych poprzedzone są testem poziomującym, po którym przydzielamy Cię do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania. To daje pewność, że trafisz na zajęcia, na które uczęszczają osoby o podobnych umiejętnościach językowych. Nauka wśród takich kursantów przynosi większe korzyści. Brak wyraźnych nierówności sprawia, że program zajęć odpowiada potrzebom wszystkich uczęszczających na nie osób. Długość i intensywność kursów różni się w zależności od ich rodzaju.

Kursy językowe dla dorosłych - czy warto się na nie zapisać?

Część osób zadaje sobie pytanie, czy warto przystępować do nauki języka obcego w wieku dorosłym. Niektórym wydaje się, że czas na naukę już minął. To nieprawda!

Prowadzone w naszej szkole kursy językowe dla dorosłych cieszą się dużą popularnością. Osoby, które uczęszczają na zajęcia, są zadowolone z podjętej decyzji. Nauka daje wiele możliwości. Znajomość języka obcego zwiększa szansę na awans czy znalezienie lepiej płatnej pracy.

Ponadto uczęszczanie na kurs stanowi świetną okazję do poznania nowych osób, a także atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu. To tylko kilka z wielu korzyści. Zapraszamy do skorzystania z kursów angielskiego dla dorosłych w Warszawie.

Zapisz się na kurs językowy dla dorosłych za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie. Czekamy na Ciebie!