Kursy języka angielskiego specjalistycznego

angielski specjalistyczny

W świecie, w którym język angielski jest niemal na każdym kroku, często ogólna znajomość nie wystarczy, szczególnie w środowisku zawodowym. Pracując na co dzień ze specjalistami, potrzebujemy określeń i terminów, które są używane w danej branży. Znajomość angielskiego specjalistycznego jest więc kluczowa, by pewnie i efektywnie porozumiewać się w pracy, nie tracąc czasu na wyszukiwanie terminologii w słownikach lub ryzykując użycie niewłaściwych słów.

Angielski specjalistyczny - jakie prowadzimy kursy?

Specjalistyczny angielski nauka

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, w Szkole Języków Obcych Atticus chcemy pomóc kursantom zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się zawodowo. Podczas kursów angielskiego specjalistycznego pomagamy poznać specjalistyczne terminy i pojęcia, używając nowoczesnych podręczników. Korzystamy również z autentycznych materiałów branżowych, artykułów z czasopism, tematycznych nagrań, tak by zawsze przekazywać najświeższą i najbardziej aktualną wiedzę. 

Aby jak najlepiej uczyć języka angielskiego specjalistycznego, skupiamy się na czterech filarach: mówienia, pisania, słuchania oraz czytania ze zrozumieniem. Każda z tych umiejętności jest szlifowana w ciekawych i angażujących ćwiczeniach, dyskusjach oraz prezentacjach. Dbamy o to, by przygotowywać kurs jak najlepiej dopasowany do potrzeb. Zachęcamy również do samodzielnej pracy, dzięki której wiedza utrwali się znacznie szybciej. 

Dla kogo są kursy angielskiego specjalistycznego?

Nauka angielskiego specjalistycznego przy laptopie

Z uwagi na globalizację przedsiębiorstw i korporacji, nie ma branży, w której angielski specjalistyczny nie byłby przydatny, a w wielu jest wręcz kluczowy. Znajomość języka na wysokim poziomie u pracowników na każdym szczeblu jest nieoceniona i może przyczynić się do szybszego rozwoju całej firmy. 

W Szkole Języków Obcych Atticus pracujemy na każdym poziomie, od zupełnie podstawowego aż po zaawansowany. W swojej ofercie mamy między innymi kurs języka angielskiego biznesowego, z którego skorzysta każdy, kto chce się rozwijać zawodowo. Uczymy również angielskiego dla medyków, prawniczego, angielskiego w marketingu czy reklamie. Z naszymi zaangażowanymi lektorami możemy przygotować kurs w niemal każdej dziedzinie, w grupach oraz indywidualnie. Pracujemy stacjonarnie i online, w porze dostosowanej do możliwości kursantów. 

Kurs języka angielskiego specjalistycznego - co możesz zyskać?

Uczestnictwo w kursie języka angielskiego specjalistycznego niesie ze sobą szereg zalet. Nie ulega wątpliwości, że bardzo dobra znajomość angielskiego specjalistycznego jest kluczowa w rozwoju osobistym i zawodowym. Pracodawcy często wymagają płynności w porozumiewaniu się w języku angielskim. Znając język od strony specjalistycznej, możesz podejmować nowe wyzwania zawodowe, uczestniczyć w międzynarodowych spotkaniach czy ubiegać się o awans.

Angielski specjalistyczny dyskusja

Dzięki kursowi lepiej zrozumiesz specjalistyczną terminologię, co pozwoli na lepszą i swobodniejszą komunikację z innymi specjalistami. Znajomość żargonu pomaga w trafnym i precyzyjnym wypowiadaniu się oraz podnosi poziom rozmowy. Na kursie angielskiego specjalistycznego poznasz terminy, którymi posługują się pracownicy na całym świecie, co znacznie ułatwi porozumiewanie się w każdym środowisku.

 

W każdej pracy umiejętność szybkiego i efektywnego porozumiewania się oraz przekazywania informacji jest wysoce ceniona, a w środowiskach międzynarodowych niezbędny do tego jest angielski specjalistyczny. Dla przykładu, o wiele łatwiej będzie ustalić warunki korzystnej umowy, znając określenia z angielskiego biznesowego i finansowego, a lekarz znający medyczny angielski, może przyjmować szersze grono pacjentów.

Specjalistyczny angielski dyskusja

Znajomość języka angielskiego specjalistycznego znacznie ułatwi znalezienie pracy na rynku nie tylko krajowym, ale i międzynarodowym. W dobie pracy zdalnej, możesz pracować z domu dla firmy zagranicznej, gdzie angielski specjalistyczny będzie ogromnym atutem, a często również czynnikiem wyróżniającym na tle innych kandydatów. To inwestycja w siebie, która może zaowocować ciekawymi ofertami, niemożliwymi bez znajomości języka.

Kursy języka angielskiego specjalistycznego w Atticus

W Szkole Języków Obcych Atticus znajdziesz kursy angielskiego specjalistycznego dopasowane do Twoich potrzeb – czy to kurs biznesowego angielskiego, prawniczego, medycznego czy angielskiego dla logistyki. Dokładny opis kursów znajdziesz w dedykowanych podstronach. Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy i opisz, w jakiej specjalizacji chcesz rozwijać swój język.

Do kontaktu zapraszamy również przedstawicieli firm, którzy chcą zainwestować w rozwój swoich pracowników, oferując im grupowe lub indywidualne kursy języka angielskiego specjalistycznego.