Kurs CAE Warszawa – przygotowanie indywidualne

kurs angielskiego warszawa ursynów

Kurs CAE w Warszawie – indywidualne przygotowanie

Organizowany w szkole Atticus kurs CAE (Warszawa) jest skierowany do osób, które planują podejść do egzaminu Cambridge English C1 Advanced. Oferujemy zajęcia indywidualne, dzięki którym kursanci mogą rozwijać się we własnym tempie i zdobyć wszystkie niezbędne umiejętności. Nasi doświadczeni lektorzy pomagają w przygotowaniu się do ważnego egzaminu potrzebnego do rozpoczęcia studiów lub podjęcia nowej pracy

Kurs przygotowujący do egzaminu CAE – Warszawa

CAE to bardzo popularny w Polsce egzamin językowy. Zdobycie certyfikatu potwierdza znajomość angielskiego na poziomie C1. Dokument ten jest honorowany przez wiele instytucji na świecie (w tym rządowych), znanych uczelni i pracodawców. Pomagamy w rzetelnym przygotowaniu się do egzaminu. Oferowany przez nas CAE kurs indywidualny (Warszawa) to spotkania 1:1 z lektorem. Zapewniamy miłą atmosferę i ciekawe zajęcia, podczas których kursanci podnoszą swoje kompetencje językowe i uzupełniają wiedzę.

Kurs indywidualny przygotowujący do CAE w Warszawie

CAE (Warszawa) kurs indywidualny został stworzony z myślą o osobach, które chcą uzyskać ten ważny i popularny certyfikat, a jednocześnie doskonalić swoje umiejętności językowe. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra zapewnia wsparcie w przygotowaniu do wszystkich części egzaminu. Indywidualne lekcje motywują do dbania o systematyczność i rzetelne powtarzanie materiału, ponadto sprzyjają koncentracji oraz porozumiewaniu się w obcym języku. Pokazujemy kursantom, jak wygląda egzamin CAE, dzięki czemu mają świadomość, że nic ich nie zaskoczy.

Zajęcia przygotowujące do CAE w Warszawie

Pomagamy w opanowaniu niezbędnego materiału i rozwijaniu ważnych kompetencji językowych. Dobrze wiemy, na jakie aspekty należy zwrócić szczególną uwagę, a dodatkowo staramy się, aby zajęcia były ciekawe i w pełni motywowały kursantów do nauki. CAE przygotowanie (Warszawa) w szkole Atticus to indywidualne lekcje podnoszące znajomość angielskiego na wyższy poziom we wszystkich obszarach. Należą do nich:

  • czytanie,
  • słuchanie,
  • mówienie,
  • pisanie.

Certyfikat CAE potwierdza, że dana osoba swobodnie posługuje się językiem angielskim i może bez przeszkód pracować lub studiować w anglojęzycznym środowisku. Rzetelne przygotowanie się do egzaminu zwiększa szanse na uzyskanie dobrego wyniku.

Jeśli interesuje Cię CAE, zachęcamy do kontaktu. Zadzwoń lub wypełnij formularz zgłoszeniowy, aby zapisać się na kurs.