Kogo uczymy

Szkoła językowa Atticus — do kogo skierowana jest nasza oferta?

Nasza szkoła językowa Warszawa, Ursynów ma bogatą ofertę kursów, z której mogą skorzystać wszyscy. Organizujemy zajęcia dla dzieci, jak i starszych uczniów, którzy chcą zwiększyć swoje kompetencje językowe lub poznać nowy język od podstaw. Kogo konkretnie uczymy w szkole Atticus?

●  Dzieci — organizujemy kursy angielskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego dla dzieci od 10. roku życia. Zajęcia prowadzimy w formie lekcji indywidualnych, w parach, a także w małych grupach w sposób przyjazny dla kursantów w tym wieku. Oferta dla dzieci obejmuje kursantów do 12. roku życia.

●  Ósmoklasistów — mamy również specjalną ofertę skierowaną do uczniów ósmych klas, którzy przygotowują się do egzaminu. Z nami spokojnie i pewnie podejdą do testu. Przygotujemy ich nie tylko do tego ważnego sprawdzianu, ale również do późniejszej nauki w szkole średniej.

●  Młodzież — uczniów w wieku 13 – 19 lat zapraszamy na kameralne kursy niemieckiego, hiszpańskiego i angielskiego. Przygotowujemy do zajęć w szkole i rozwijamy kompetencje językowe nastolatka.

●  Maturzystów — nasze kursy to również przygotowanie do matury dla uczniów szkół średnich. Pracujemy zgodnie z wytycznymi egzaminacyjnymi. Oferujemy kursy przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej.

●  Dorosłych — u nas może uczyć się każdy, nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli. Każdy wiek jest dobry, aby zacząć płynnie mówić po angielsku, hiszpańsku czy niemiecku.

Sprawdź interesujący Cię kurs, a w przypadku wątpliwości i pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz na stronie.