Kursy angielskiego Warszawa

Atticus to szkoła angielskiego – Warszawa jest miastem, w którym znajduje się nasza siedziba. Organizujemy kursy zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla osób dorosłych. Pomagamy w przygotowaniu się do ważnego egzaminu, rozmowy o pracę, a także w poszerzaniu wiedzy i podnoszeniu kompetencji językowych. Dbamy o to, aby kursanci zrealizowali postawione sobie cele, a nauka przebiegała w miłej atmosferze i była efektywna.

Prowadzimy zajęcia w dwóch lokalizacjach w Warszawie, na Ursynowie. Nasza pierwsza filia znajduje się na Imielinie pod adresem Aleja Komisji Edukacji Narodowej 51/124. Druga filia natomiast jest na Natolinie, a dokładniej przy ulicy Lasek Brzozowy 16/35.

kurs angielskiego warszawa ursynów

Szkoła języka angielskiego – Warszawa

Język angielski jest bardzo popularny na całym świecie, dlatego warto go znać. Dzięki temu możliwe jest m.in. swobodne komunikowanie się podczas podróży. Ponadto coraz więcej osób decyduje się na studia lub pracę w anglojęzycznym środowisku, więc znajomość tego języka jest niezbędna. Oferowany przez nas kurs angielskiego (Warszawa) ułatwia opanowanie gramatyki, słownictwa i innych ważnych elementów. Pomagamy również w przełamaniu bariery językowej i skrępowania przed porozumiewaniem się w obcym języku.

Kursy językowe angielski – Warszawa

W ofercie szkoły Atticus znajdują się kursy indywidualne, w parach oraz grupowe (w kameralnym gronie liczącym 3-5 osób). Dostosowujemy się do potrzeb naszych kursantów i dążymy do tego, aby nauka była jak najbardziej efektywna. Wykwalifikowani lektorzy zapewniają niezbędne wsparcie i korzystają ze zróżnicowanych materiałów, w tym multimedialnych, dlatego zajęcia są ciekawe i angażujące. Kurs języka angielskiego w Warszawie to odpowiedni wybór zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach, od A1 do C1.

 

Nauka angielskiego – Warszawa

Z naszą pomocą kursanci poprawiają umiejętności językowe i mogą się przekonać, że nauka angielskiego to przyjemność. Skupiamy się na przekazywaniu wiedzy w przystępny sposób i w życzliwej atmosferze. Podczas zajęć wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania i sprawdzone podręczniki, stawiamy na długotrwałe efekty. W szkole Atticus uczniowie nie tylko podnoszą kompetencje językowe, ale też zyskują większą pewność siebie, co jest równie istotne. Komunikowanie się w języku angielskim nie stanowi dla nich problemu, dzięki czemu mogą bez przeszkód realizować swoje cele, plany i marzenia. Wierzymy, że nigdy nie jest za późno na rozwój i naukę języków obcych, dlatego zapewniamy wsparcie w tym zakresie na każdym etapie nauki.

Angielski w Warszawie – sprawdź ofertę dostępnych kursów. Skontaktuj się z nami i wybierz odpowiednie dla siebie zajęcia.