Angielski indywidualnie – Warszawa

kurs angielskiego warszawa ursynów

Nauka angielski indywidualnie w Warszawie

W ofercie szkoły Atticus znajdują się nie tylko kursy grupowe i w parach, ale również indywidualne. Zajęcia 1:1 dostosowujemy do potrzeb kursanta, aby pomóc mu w realizacji celu i zapewnić niezbędne wsparcie we wszystkich aspektach. Na angielski indywidualnie (Warszawa) zapraszamy dzieci, młodzież, jak również osoby dorosłe.

Indywidualna nauka języka angielskiego – Warszawa

Lekcje języka angielskiego jedynie z lektorem są świetnym wyborem dla osób, które w grupie nie czują się w pełni swobodnie. Jako kursant możesz rozwijać się w swoim tempie i łatwo przełamywać barierę językową. Bardzo szybko zauważysz, że nauka języka angielskiego w ten sposób sprawia dużo przyjemności. Lektor poświęci Ci bardzo dużo uwagi, rozwieje wszystkie wątpliwości i pomoże w kłopotliwych kwestiach.

Nauka angielskiego w Warszawie – zajęcia indywidualne

Indywidualne lekcje języka angielskiego (Warszawa) prowadzone w naszej szkole mają kilka ważnych zalet. Kursant może z łatwością się skoncentrować i stale monitorować swoje postępy. W każdym momencie możliwe jest poproszenie lektora o wyjaśnienie zawiłej kwestii, bez odczuwania skrępowania. Angielski indywidualnie to bardzo skuteczny kurs. Spotkania 1:1 z lektorem zachęcają do komunikowania się w obcym języku, co poprawia nie tylko płynność czy jakość wymowy, ale i zasób słownictwa. Nie bez znaczenia jest to, że do każdych zajęć trzeba się dobrze przygotować. Ułatwia to dbanie o systematyczność i przyswajanie nowej wiedzy.

Indywidualne lekcje języka angielskiego – Warszawa

Indywidualna nauka angielskiego (Warszawa) w szkole Atticus zawsze jest dostosowana do celu, jaki postawił sobie kursant. Pomagamy w przygotowaniu się do ważnego egzaminu czy rozmowy o pracę, a także w podnoszeniu kompetencji językowych przydatnych w codziennych sytuacjach. Zapewniamy spersonalizowany program nauczania, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i zainteresowaniom. Nasi lektorzy są doświadczeni i mają odpowiednie kwalifikacje, dlatego możesz liczyć na ich wsparcie. W krótkim czasie przyswoisz niezbędną wiedzę, która pozwoli Ci na swobodne porozumiewanie się po angielsku na odpowiednim poziomie.

 

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły. Zadzwoń lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.