Kurs indywidualny języka niemieckiego dla dorosłych Warszawa

kurs niemieckiego warszawa ursynów

Indywidualna nauka niemieckiego dla dorosłych – Warszawa

Organizujemy indywidualne kursy języka niemieckiego dla osób dorosłych, na różnych poziomach zaawansowania. Na zajęcia zapraszamy nie tylko tych, którzy chcą poprawić i rozwinąć swoje kompetencje językowe. Nasza oferta jest skierowana również do osób planujących naukę nowego języka od podstaw. Każdy znajdzie w szkole Atticus idealne rozwiązanie.

Intensywna nauka niemieckiego dla dorosłych

Kurs języka niemieckiego – dorośli (Warszawa) to dopasowanie do indywidualnych potrzeb oraz pełne wsparcie w realizacji zamierzonych celów. Pomagamy kursantom w spełnianiu marzeń i dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia były efektywne. Odpowiadają za to świetnie wykwalifikowani lektorzy. Odpowiednio planują kurs i wybierają najlepsze materiały do nauki – te autorskie, ale też sprawdzone podręczniki renomowanych wydawnictw. Robimy to po to, aby zajęcia były urozmaicone i ciekawe.

Niemiecki dla dorosłych indywidualnie w Warszawie

Mamy duże doświadczenie w pracy z dorosłymi kursantami. Wielu z nich przyznaje, że uczestnictwo w zajęciach nie jest dla nich kolejnym przykrym obowiązkiem, który muszą wypełnić. Kurs języka niemieckiego dla dorosłych to przyjazna atmosfera i skupianie się na konwersacjach. Oczywiście przybliżamy wszystkim uczniom takie kwestie jak gramatyka, jednak najważniejsze jest dla nas praktyczne wykorzystanie języka obcego. Stąd już od pierwszych zajęć unikamy rozmów po polsku, aby oswoić się z niemieckim. W ten sposób pokazujemy, że komunikowanie się w obcym języku nie jest stresujące i nie należy się tego obawiać.

Kurs indywidualny niemieckiego dla dorosłych Warszawa

Jesteśmy kameralną szkołą i mamy filie w dogodnych lokalizacjach (na Imielinie oraz Natolinie) – znajdują się kilka minut pieszo od stacji metra. Zadbaliśmy o to, aby nasze sale były przytulne i odpowiednio urządzone. Język niemiecki – kurs dla dorosłych to szansa na zyskanie wiary w siebie, a nierzadko także krok do ważnych życiowych zmian (np. zmiany pracy). Pokazujemy, że nauka może być początkiem nowej, fascynującej przygody. Do wszystkich kursantów podchodzimy indywidualnie. Staramy się jak najlepiej wykorzystać każdą minutę zajęć i poświęcamy uczniom tak dużo uwagi, jak tylko potrzebują. Wyróżnia nas profesjonalne podejście oraz bezstresowa nauka obcych języków.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym kursie niemieckiego dla dorosłych? Zachęcamy do kontaktu – wypełnij formularz lub zadzwoń. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza, aby zapisać się na wybrane zajęcia. Więcej informacji znajdziesz w zakładkach poświęconych poszczególnym kursom.