Indywidualna nauka hiszpańskiego – dorośli – Warszawa

kurs hiszpańskiego warszawa ursynów

Szkoła Atticus oferuje indywidualny kurs hiszpańskiego (Warszawa) dla osób dorosłych, które chcą poznać ten język i rozwijać swoje umiejętności. Spotkania 1:1 z lektorem to gwarancja przyjaznej atmosfery i pełnej koncentracji. Podczas zajęć kładziemy nacisk przede wszystkim na praktyczne wykorzystanie języka, jednak kursanci uczą się również innych ważnych elementów, m.in. gramatyki.

Intensywna nauka hiszpańskiego dla dorosłych w Warszawie

Bardzo ważne jest dla nas to, aby zajęcia były efektywne i pomagały kursantom w osiągnięciu określonych przez nich celów. Oferowany przez nas hiszpański dla dorosłych (Warszawa) to zajęcia odbywające się na podstawie starannie przemyślanego planu. Dostosowujemy się do potrzeb uczniów i gwarantujemy pomoc we wszystkich kwestiach, na których im zależy. Podczas lekcji lektorzy korzystają ze sprawdzonych podręczników ułatwiających przyswajanie nowej wiedzy, sięgają też po dodatkowe pomoce naukowe, aby urozmaicić kursy.

Hiszpański dla dorosłych – Warszawa

Zależy nam na tym, aby udowodnić osobom dorosłym, że każdy moment jest właściwy na poznanie nowego języka lub doskonalenie zdobytych dotychczas kompetencji językowych. Indywidualna nauka hiszpańskiego (Warszawa) w szkole Atticus pomaga w rozwijaniu wszystkich przydatnych umiejętności, a więc pisania, czytania, słuchania i przede wszystkim mówienia. Podczas lekcji ograniczamy wykorzystanie języka polskiego do minimum i porozumiewamy się głównie po hiszpańsku. Dzięki temu kursanci od początku są zaznajomieni z obcym językiem. Co istotne, zajęcia sprzyjają nie tylko rozwijaniu swoich kompetencji, ale również poszerzaniu wiedzy na temat szeroko pojętej kultury hiszpańskojęzycznych krajów.

Indywidualny kurs hiszpańskiego – dorośli – Warszawa

Na kursy języka hiszpańskiego zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane. Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach, a nasi doświadczeni lektorzy zapewniają niezbędne wsparcie we wszystkich ważnych dla uczniów aspektach. Intensywny kurs hiszpańskiego (Warszawa) to bardzo dobry wybór dla osób, które chcą szybko opanować język obcy i poszukują szkoły doświadczonej w tej dziedzinie. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb kursantów i słuchamy ich sugestii. Dbamy też o właściwą dynamikę pracy, aby pomóc każdemu w realizowaniu postawionych sobie celów w odpowiednim czasie.

Jesteś zainteresowany indywidualną nauką hiszpańskiego? Zapraszamy do zapisów na zajęcia!