Indywidualne zajęcia z angielskiego online

kurs angielskiego online

Indywidualne zajęcia z angielskiego online

Szkoła Atticus oferuje indywidualne lekcje angielskiego online. To świetny wybór dla każdego, kto nie czuje się w pełni swobodnie w większej grupie, a jednocześnie nie ma czasu na dojazdy na zajęcia stacjonarne. Spotkania online 1:1 z lektorem mogą odbywać się w dowolnym miejscu, ponieważ kursant potrzebuje jedynie komputera z dostępem do Internetu. Tym samym czuje się komfortowo i może szybko przełamać barierę językową.

Indywidualne lekcje angielskiego online

Na indywidualne zajęcia zapraszamy wszystkie osoby, które chcą podnosić swoje kompetencje językowe. Zapewniamy nie tylko miłą atmosferę, ale również wysoki poziom merytoryczny. Nasi lektorzy są doświadczeni i doskonale wiedzą, jak przekazywać uczniom wiedzę oraz motywować ich do nauki, aby czerpali z niej jak najwięcej przyjemności. Indywidualny kurs angielskiego online zawsze jest dostosowany do potrzeb kursanta. Nie ma znaczenia, czy zależy mu na dobrym przygotowaniu się do rozmowy o pracę w języku angielskim, zdaniu ważnego egzaminu czy też przejściu na wyższy poziom zaawansowania. Gwarantujemy skuteczną pomoc niezależnie od sytuacji.

Angielski lekcje indywidualne online

Dbamy o to, aby angielski online indywidualnie pomagał w osiągnięciu celu określonego przez kursanta. Dlatego zawsze pytamy o niego osoby zapisujące się na zajęcia. Dzięki temu wiemy, jak ułożyć plan i na czym należy się skupić. Pod uwagę bierzemy również Twoje oczekiwania oraz poziom zaawansowania. Na tego typu kurs zapraszamy zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe. Odbywa się on online, dlatego pogodzenie go z pozostałymi obowiązkami nie jest kłopotliwe. Nie trzeba również tracić czasu na dojazd do naszej siedziby oraz ponosić związanych z tym kosztów. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Indywidualny kurs angielskiego przez Internet

Angielski – lekcje indywidualne online to ciekawa propozycja szczególnie dla osób, które chciałyby rozwijać swoje umiejętności językowe, ale z pewnych powodów uważają, że nauka w grupie nie jest dla nich. Kurs przez Internet sam na sam z lektorem to gwarancja swobody. Kursanci, którzy wybierają takie rozwiązanie, bardzo szybko przełamują strach przed komunikowaniem się po angielsku i chętnie dopytują o szczegóły oraz trudne do zrozumienia kwestie. Przyjemna atmosfera towarzysząca lekcjom oraz starannie ułożony plan ułatwiają przyswajanie wiedzy, a przy tym zachęcają do samodzielnej pracy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat indywidualnego kursu angielskiego online, zachęcamy do kontaktu. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz.