Zapisy

Jak zapisać się na kurs krok po kroku?

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij jeden z poniższych formularzy.
  2. Po otrzymaniu informacji o tym, jaki kurs Cię interesuje, damy znać, czy jest on możliwy do zrealizowania w wybranym przez Ciebie czasie.
  3. Gdy już ustalimy wszystkie szczegóły, wygenerujemy dla Ciebie zamówienie on-line, które musi zostać przez Ciebie zaakceptowane i opłacone, abyśmy mogli zarezerwować czas u jednego z naszych lektorów lub miejsce w grupie. Następnie otrzymasz dostęp do konta kursanta w naszym dzienniku elektronicznym, gdzie powinieneś sprawdzić, czy zajęcia z harmonogramu pokrywają się z naszymi ustaleniami.
  4. Po zaakceptowaniu przez Ciebie zamówienia prześlemy link do testu poziomującego. Gdy go wykonasz, wszystkie formalności będą dopełnione i zaprosimy Cię na zajęcia w jednej z naszych filii lub on-line, w zależności od Twoich preferencji. 

 

Uwaga! Miejsce na zajęciach rezerwujemy dopiero po zaakceptowaniu i opłaceniu zamówienia. Obie te czynności należy wykonać najpóźniej 24h przed planowaną lekcją. W przypadku niezachowania tego terminu nie gwarantujemy rezerwacji lekcji.

Formularz zgłoszeniowy dla osób pełnoletnich

Formularz zgłoszeniowy dla osób niepełnoletnich