Dlaczego my?

Dlaczego warto wybrać nas?

Wybór naszej oferty kursów językowych to dobra decyzja z wielu powodów. Jeśli jeszcze się wahasz, czy skorzystać z proponowanych przez nas zajęć, dowiedz się, dlaczego warto się na nie zdecydować. Sprawdź i zapisz się już dziś!

Kameralne zajęcia

Atticus to szkoła językowa na warszawskim Ursynowie, w której nauka to przyjemność. Zapewniamy naszym kursantom miłą atmosferę sprzyjającą poznawaniu nowych zagadnień, przyswajaniu ich i zwiększaniu swoich kompetencji. Prowadzimy kameralne zajęcia. Jesteśmy lokalną szkołą językową, której głównym celem jest pomoc uczniom. Chcemy, aby każdy w trakcie kursu zyskał nie tylko wiedzę, ale też wiarę w swoje umiejętności. Zależy nam, aby nasi uczniowie nie tylko znali zasady danego języka, ale też potrafili bez skrępowania się nim posługiwać.

Oferujemy różne typy kursów, dzięki czemu możesz wybrać taką formę nauki, która okaże się dla Ciebie najskuteczniejsza i najbardziej komfortowa. Do wyboru masz zajęcia w bardzo małych grupach od 3 do 5 osób, w których możesz poznać nowe osoby i prowadzić z nimi konwersacje w obcym języku. Organizujemy także kursy w parach, a nawet indywidualne. W trakcie każdych z tych zajęć uczestnicy mogą liczyć na pomoc i zaangażowanie lektora.

Profesjonalna kadra

Atticus – szkoła językowa w Warszawie – została założona przez absolwentkę studiów filologicznych. To owoc pasji do języków, a przede wszystkim ich dobrej znajomości. Założycielka szkoły nie tylko umie posługiwać się językami obcymi, ale też rozumie ich specyfikę i dokładnie poznała ich strukturę. Dzięki studiom filologicznym i zbieranemu przez lata doświadczeniu wie, jak wygląda nauka nowego języka i w rezultacie lepiej przekazuje wiedzę kursantom.

Szkoła Atticus to także profesjonalna kadra metodyków. Każdy lektor jest wybierany na drodze wieloetapowej rekrutacji, dzięki czemu kursanci mają pewność, że uczą ich osoby z ogromną wiedzą, pasją i zaangażowaniem. Nasi metodycy to absolwenci kierunków filologicznych, lingwistycznych i pedagogicznych, którzy doskonale znają nauczany przez siebie język i wiedzą, jak skutecznie przekazywać umiejętność posługiwania się nim innym.

Transparentność

Nie ukrywamy, kim jesteśmy. Możesz nas poznać jeszcze zanim zaczniesz uczęszczać na zajęcia. Na stronie jasno przedstawiamy właścicielkę szkoły, lektorów i metodyków, podając ukończony kierunek studiów i doświadczenie każdego z nich. Wiesz, w czyje ręce powierzasz swoją naukę! Nasza szkoła językowa (Warszawa) jest przyjazna uczniom.

Język w praktyce

Skupiamy się nie tylko na tym, aby przekazać kursantom teoretyczne zagadnienia dotyczące danego języka. Chcemy także, aby nasi uczniowie od początku oswajali się z praktycznym wykorzystaniem wszystkich informacji. Tłumaczymy kwestie gramatyczne i przekazujemy nowe słownictwo, ale nie poprzestajemy tylko na tym. Od pierwszych lekcji przyzwyczajamy kursantów do porozumiewania się w języku obcym, ograniczamy użycie języka polskiego na zajęciach i rozmawiamy przede wszystkim w języku docelowym. Dzięki temu nauka postępuje szybciej, kursanci sprawniej przyswajają nowe informacje i już po kilku zajęciach nie mają trudności z samodzielnym formułowaniem prostych wypowiedzi.

Profesjonalnie wyposażone sale

U nas znajdziesz znacznie więcej niż tylko salę z tablicą i krzesłami. Oferujemy naszym kursantom zajęcia z wykorzystaniem multimediów, dzięki czemu lekcje są ciekawsze, ale także łatwiejsze. Nasze tablice interaktywne, laptopy i dostęp do internetu to udogodnienia nie tylko dla najmłodszych uczniów, ale również tych dorosłych. Wykorzystywanie nowoczesnych technologii w nauczaniu języka obcego to podstawa w szkole językowej na miarę XXI wieku.

Wygoda przede wszystkim

Nasza szkoła językowa w Warszawie dba o komfort kursantów. Oferujemy umowę on-line oraz stały dostęp do elektronicznego dziennika zajęć. Znajdziesz w nim aktualizowane na bieżąco informacje o kursie – swoim lub swojego dziecka, a także dowiesz się m.in. jakie tematy były poruszane na lekcjach czy sprawdzisz zadania domowe i oceny.