Indywidualne lekcje angielskiego dla dorosłych – Warszawa

kurs angielskiego warszawa ursynów

Indywidualna nauka angielskiego dla dorosłych w Warszawie

Osoby dorosłe zainteresowane nauką angielskiego w szkole Atticus mogą zdecydować się na zajęcia indywidualne. Spotkania 1:1 z lektorem pozwalają na szybkie przełamanie bariery językowej. To dobra propozycja w szczególności dla osób, które z określonych powodów nie czują się w pełni swobodnie w grupie.

Angielski od podstaw dla dorosłych – Warszawa

W naszej ofercie znajdują się różne kursy, dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz aktualnej znajomości języka. Interesuje Cię nauka angielskiego od podstaw dla dorosłych – Warszawa? Pomożemy Ci w zdobyciu niezbędnych umiejętności i pokażemy, jak możesz dalej rozwijać się w tym kierunku. Lekcje w szkole Atticus są prowadzone przez doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych lektorów. Zapewniają oni wszystkim uczniom niezbędne wsparcie, cierpliwie wyjaśniają kłopotliwe kwestie i wiedzą, jak przekazać swoją wiedzę, aby nauka języków obcych była skuteczna.

Zajęcia indywidualne z angielskiego dla zaawansowanych – Warszawa

Proponujemy zajęcia zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Bierzemy pod uwagę potrzeby kursantów i dostosowujemy się do nich, co zapewnia bardzo dobre efekty. Nauka angielskiego dla dorosłych (Warszawa) – zaawansowani to kursy odpowiednie zarówno dla osób chcących podnieść swoje kompetencje językowe, jak i tych przygotowujących się do egzaminu czy rozmowy o pracę. Pomożemy Ci w realizacji przyjętych celów i pokażemy, że naukę języka angielskiego można z powodzeniem pogodzić z innymi ważnymi obowiązkami. Dzięki zajęciom osiągniesz poziom, na którym Ci zależy.

 

Indywidualny kurs języka angielskiego w Warszawie dla dorosłych

Indywidualne lekcje angielskiego dla dorosłych (Warszawa) to kilka istotnych korzyści:

  • możliwość rozwijania się w swoim tempie,
  • pełne wykorzystywanie każdej lekcji (ze względu na aktywny udział),
  • swoboda w komunikowaniu się w obcym języku,
  • możliwość zachowania koncentracji,
  • łatwość w utrzymaniu systematyczności,
  • zagwarantowana pomoc lektora w każdym aspekcie.
 

Tego typu kursy cieszą się w naszej szkole coraz większą popularnością. Ponieważ na zajęciach ograniczamy wykorzystanie języka polskiego do minimum, uczniowie szybciej przełamują strach przed mówieniem po angielsku i efektywnie przyswajają nową wiedzę. Ponadto lektorzy sięgają po różne ciekawe materiały i pomoce naukowe, aby urozmaicić lekcje.

Angielski konwersacje (Warszawa) i inne kursy językowe dla dorosłych – sprawdź naszą ofertę. Jeśli chcesz zapytać o szczegóły, skontaktuj się telefonicznie lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.