Indywidualne przygotowanie do matury z angielskiego – Warszawa

kurs angielskiego warszawa ursynów

Indywidualne lekcje angielskiego - przygotowanie do matury – Warszawa

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć kursów przygotowujących do tak ważnego wydarzenia jak matura angielski (Warszawa). Pomagamy maturzystom w powtórzeniu materiału i poprawie niezbędnych umiejętności językowych, aby uzyskali dobre wyniki. Na zajęciach pokazujemy, jak wygląda egzamin i wspólnie rozwiązujemy próbne arkusze. Dzięki temu uczniowie wiedzą, co ich czeka oraz na co muszą zwrócić szczególną uwagę.

Indywidualny kurs przygotowujący do matury z angielskiego

Indywidualne korepetycje angielski matura (Warszawa) to bardzo dobry wybór w szczególności dla osób, które w grupie nie mogą się skoncentrować i nie czują się swobodnie. Spotkania 1:1 z lektorem są świetną motywacją do poprawy swoich językowych kompetencji i dalszego rozwoju. Uczeń musi być przygotowany do każdych zajęć, dlatego nie ma problemów z systematycznością. W dodatku może bardzo szybko przełamać barierę językową i niechęć przed komunikowaniem się po angielsku.

Indywidualne przygotowanie do matury z angielskiego w Warszawie

Na indywidualny kurs maturalny angielski (Warszawa) zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich, którzy chcą lepiej przygotować się do jednego z ważniejszych egzaminów w swoim życiu. Warto pamiętać, że od uzyskanego wyniku w dużej mierze zależy przyszłość maturzystów i to, czy uda im się dostać na wymarzone studia. Co istotne, zapewniamy pomoc w przygotowaniu zarówno do matury na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Dbamy o przyjazną atmosferę, a nasi lektorzy są odpowiednio wykwalifikowani i mają duże doświadczenie w nauczaniu języków obcych.

Kurs maturalny z języka angielskiego – Warszawa

W czasie zajęć uczniowie zapoznają się z formą egzaminu językowego i doskonalą wszystkie potrzebne umiejętności:

  • rozumienie ze słuchu,
  • znajomość środków językowych,
  • rozumienie tekstów pisanych,
  • samodzielne formułowanie pisemnych odpowiedzi.
 

Przygotowanie do matury z angielskiego – Warszawa to nie tylko powtórka materiału ze wszystkich lat nauki w szkole średniej. Wielu uczniów przyznaje, że organizowane przez nas kursy zachęcają do dalszego rozwijania kompetencji językowych, a niekiedy pomagają w odnalezieniu nowej pasji. Jest to możliwe za sprawą starannie zaplanowanych i umiejętnie prowadzonych zajęć, również indywidualnych.

 

Zachęcamy maturzystów do zapisów na kursy w szkole Atticus. Szczegóły można uzyskać telefonicznie lub poprzez formularz zgłoszeniowy.