Praca dla lektorów języków obcych w warszawie

Marzy Ci się praca dla lektora języków obcych (Warszawa) w miłej i bezstresowej atmosferze? Zależy Ci na wieloletniej współpracy, możliwości awansu i rozwoju własnych kompetencji, a także dostępie do przydatnych pomocy naukowych? Zapewni Ci to Atticus, czyli nasza szkoła językowa na Ursynowie.

szkoła językowa warszawa

Kim jesteśmy?

Atticus to szkoła języków obcych w Warszawie, na Ursynowie, która powstała w 2018 roku. Jesteśmy kameralną szkołą językową, w której nie spotkasz się z modelem masowym. Nie prowadzimy zajęć w bardzo dużych grupach liczących kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu kursantów. Naszym głównym celem jest efektywna nauka języków obcych, dlatego maksymalna liczebność grup w naszej szkole to 5 osób.

Prowadzimy kursy języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego, a organizujemy je zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również dla dorosłych. Nasza szkoła dynamicznie się rozwija i dbamy o to, żeby każda nowa placówka Atticus miała charakter małej filii. To gwarantuje przyjazną, koleżeńską atmosferę i pozwala wyeliminować ryzyko nadmiaru obowiązków dla metodyków oraz zespołu lektorów.

Poznaj nasz obecny zespół: Lektorzy języków obcych w szkole językowej Atticus (Warszawa, Ursynów).

Wartości, które są dla nas najważniejsze to:

 • profesjonalizm – współpraca z nami odbywa się na przejrzystych zasadach, unikamy niskobudżetowych rozwiązań i dbamy o zapewnienie kursantom odpowiednich warunków do nauki,

 • szacunek – ważni są dla nas wszyscy pracownicy i uczestnicy kursów, dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb, a wszelkie sugestie są dla nas cenną wskazówką, jak zapewnić jeszcze wyższą jakość nauczania,

 • uczciwość – nie wymagamy od lektorów pracy ponad zakres i czas określony w umowie, dbamy o realną stawkę godzinową i przejrzyste zasady premii,

 • jakość – inwestujemy w infrastrukturę, która ułatwia naukę języków obcych, a nasza placówka jest dostosowana do wymagań wszystkich kursantów, niezależnie od wieku,

 • niezawodność – dostarczamy lektorom wszystkie niezbędne materiały do pracy, nie wymagamy od nich posiadania własnego sprzętu czy podręczników,

 • rozwój – oferujemy swoim pracownikom możliwości awansu, a także poszerzania swoich kompetencji, organizujemy szkolenia wewnętrzne,

 • satysfakcja klienta i pracownika – naszym głównym celem jest zostanie najbardziej skuteczną szkołą języków obcych w Warszawie, dlatego dużą wagę przykładamy nawet do najdrobniejszych szczegółów.

Praca dla lektora języka angielskiego (Warszawa) i innych języków obcych w szkole Atticus jest propozycją dla osób, które wyznają podobne wartości i traktują nauczanie jako prawdziwą pasję.

Kogo szukamy?

Nasza oferta i praca dla lektora języka niemieckiego (Warszawa), jak również języka angielskiego czy hiszpańskiego jest skierowana do osób z odpowiednim wykształceniem. Kandydaci powinni mieć ukończone studia filologiczne/lingwistyczne lub posiadać certyfikat CELTA/DELTA. Liczą się dla nas także takie cechy jak:

 • sumienność,
 • rzetelność,
 • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
 • profesjonalizm,
 • pozytywne nastawienie,
 • optymizm.

Doświadczenie w nauczaniu to dodatkowy atut, ale nie jest wymagane – można zdobyć je w naszej szkole. Gwarantujemy lektorom niezbędne wsparcie metodyczne.

 •  

Jak wygląda proces rekrutacji?

Interesuje Cię praca dla lektora języka hiszpańskiego (Warszawa) lub innego języka w szkole Atticus? Proces rekrutacji składa się z kilku etapów:

1. Zapoznanie się z CV – przesłane przez Ciebie dokumenty przeanalizujemy tak szybko, jak to możliwe. Jeśli uznamy, że nawiązanie współpracy przyniesie korzyści obu stronom, skontaktujemy się z Tobą.

2. Rozmowa rekrutacyjna online – na tym etapie możemy się lepiej poznać. Podczas spotkania online poznamy Twój poziom językowy, zadamy kilka pytań dotyczących m.in. metodyki nauczania i przedstawimy szczegóły dotyczące pracy w naszej szkole. Chętnie odpowiemy też na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

3. Podpisanie umowy – jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, nasz zespół powiększy się o kolejnego pełnego entuzjazmu lektora. Pozostaje nam tylko podpisanie stosownych dokumentów. W tym momencie rozpoczyna się nasza współpraca i nowa przygoda.

Praca dla lektorów języków obcych (Warszawa) - Dlaczego warto z nami pracować?

Szkoła językowa Atticus to placówka, w której praca odbywa się w partnerskiej atmosferze. Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę na dłuższy czas. Do Twoich głównych obowiązków będą należeć: przygotowywanie i prowadzenie zajęć językowych, a także uzupełnianie dokumentacji online dotyczącej kursów.

Nie musisz samodzielnie opracowywać materiałów w domu i ponosić związanych z tym dodatkowych kosztów. Dostaniesz od nas wszystko, czego potrzebujesz. Zapewniamy pracownikom udogodnienia wpływające na poprawę komfortu pracy, w tym przestrzeń socjalną, drukarkę i podobne urządzenia czy obszerną bibliotekę podręczników. Co więcej, w jednej z naszych filii do dyspozycji masz taras z trawnikiem, z którego możesz swobodnie korzystać podczas przerwy.

W naszej szkole zajęcia odbywają się w formie lekcji indywidualnych, w parach lub grupach liczących do 5 osób. To gwarantuje komfort prowadzenia kursów i daje możliwość poświęcenia uwagi każdemu uczniowi. Ponadto we wszystkich salach znajdziesz laptopy, klasyczne i interaktywne tablice oraz inne pomoce, które ułatwiają naukę.

Jeśli uważasz, że praca dla lektorów języków obcych (Warszawa) w szkole językowej Atticus to dla Ciebie świetna szansa na rozwój, nie zwlekaj i prześlij nam swoje CV.