Kursy językowe

kursy językowe warszawa ursynów

Kursy językowe w Warszawie

W naszej szkole językowej kursanci mogą wybierać spośród wielu kursów.

Oferujemy kursy językowe (Warszawa, Ursynów) oraz lekcje angielskiego, hiszpańskiego, a także niemieckiego. Nauka języków odbywa się w formie zajęć indywidualnych, w parach, a także w grupach liczących 3-5 osób.

Uczymy dzieci i młodzież oraz dorosłych. Przygotowujemy zarówno do egzaminów językowych, jak i prowadzimy kursy o profilu ogólnym.

Oferujemy lekcje językowe w trybie stacjonarnym w Warszawie, na Ursynowie oraz w formie on-line.

Stawiamy przede wszystkim na efektywność oraz ćwiczenie umiejętności komunikacyjnych. Mówienie w języku obcym to u nas podstawa!

Korzystamy z renomowanych podręczników światowych wydawnictw. Podczas nauki korzystamy multimediów, między innymi z tablic interaktywnych. W pracy z najmłodszymi kursantami wykorzystujemy gry językowe – te planszowe i te on-line.

Jesteśmy kameralną lokalną szkołą. Nie dążymy do stania się masową placówką edukacyjną, ponieważ liczy się dla nas przede wszystkim jakość nauczania. Nasi uczniowie zostają z nami na lata, dzięki czemu w szkole panuje przyjazna atmosfera.

Nasi lektorzy angażują się również w tworzenie artykułów z zakresu nauki i nauczania języków obcych, kultury krajów danego obszaru językowego oraz ciekawostek językowych. Tworzą także autorskie materiały i pomoce dydaktyczne dla naszych uczniów i nie tylko. Wszystkie publikacje naszych nauczycieli są dostępne w naszej bazie wiedzy oraz zakładce artykuły.

Poniżej przedstawiamy aktualną listę naszych kursów językowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć.