Kurs grupowy hiszpańskiego dla nastolatków w Warszawie

kurs hiszpańskiego warszawa ursynów

Organizujemy lekcje hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży (10-12 lat oraz 13-14 lat). Dbamy o to, aby wszyscy uczniowie czuli się na zajęciach swobodnie i mogli szybko przełamać barierę językową. Udowadniamy, że nauka języka nie musi być stresująca. Nasi doświadczeni lektorzy pomagają nastolatkom w rozwoju nowych kompetencji i motywują do realizowania zamierzonych celów.

Hiszpański – kurs dla nastolatków

Podczas kursów korzystamy z odpowiednio dobranych podręczników, a także dodatkowych pomocy naukowych. Staramy się, aby zajęcia były interesujące dla młodzieży. Do minimum ograniczamy użycie języka polskiego. To sprawia, że kurs hiszpańskiego dla nastolatków jest skuteczny. Uczniowie szybko uświadamiają sobie, że porozumiewanie się w obcym języku to nic krępującego. Robią to więc chętnie i z upływem czasu sprawia im to coraz więcej przyjemności.

Kurs dla nastolatków Warszawa – hiszpański

Mamy świadomość, że dobry lektor jest podstawą sukcesu w nauce każdego języka obcego, w tym hiszpańskiego. Nasza doświadczona kadra doskonale wie, jak pracować z młodzieżą i co zrobić, aby zdobyć jej zaufanie oraz zainteresowanie. Plan każdych zajęć jest starannie przygotowany. Dbamy o atrakcyjną formę kursów i wciąż szukamy kolejnych sposobów na to, aby przekazywać wiedzę w łatwy do zrozumienia, a jednocześnie skuteczny sposób. Kurs dla nastolatków – hiszpański to nie tylko szansa na podniesienie kompetencji językowych. To nierzadko również możliwość spełniania marzeń, rozwijania nowych pasji, a także podnoszenia pewności siebie. Widząc swoje postępy, kursanci z przyjemnością poszerzają wiedzę, dbają o systematyczność i przy okazji osiągają coraz lepsze wyniki w szkole.

Kurs hiszpańskiego dla nastolatków w Warszawie

Każdy kurs hiszpańskiego dla nastolatków (Warszawa) skupia się wokół praktycznego wykorzystania języka, choć nie zapominamy o innych ważnych aspektach, takich jak gramatyka. Podstawą w nauczaniu są podręczniki proponowane przez najlepsze światowe wydawnictwa, ale używamy też autorskich materiałów dodatkowych. Kursy są dobrze przemyślane. Układając harmonogram, uwzględniamy ciągłość nauczania w wieloletniej perspektywie. Istotne jest również to, że jako szkoła językowa mamy doświadczenie w nauczaniu nastolatków z ADHD, dysleksją oraz innymi, specyficznymi trudnościami w nauce.
 
Chcesz zapisać swoje dziecko na jeden z naszych kursów hiszpańskiego dla nastolatków? Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej.

 

Jak zapisać się na kurs hiszpańskiego? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz zgłoszeniowy.