Angielski dla dorosłych grupowo w Warszawie - średniozaawansowany

kurs angielskiego warszawa ursynów

Angielski średniozaawansowany dla dorosłych w Warszawie grupowo

Szkoła Atticus oferuje grupowe kursy dla dorosłych zarówno na poziomie podstawowym, jak i wyższym. Angielski średniozaawansowany (Warszawa) to bardzo dobry wybór dla osób, które chcą doskonalić swoje kompetencje językowe i rozwijać się w tym kierunku. W ofercie mamy różnego rodzaju kursy, nie tylko ogólne, ale także konwersacyjne czy przygotowujące do certyfikacyjnych egzaminów.

Język angielski dla dorosłych grupowo – poziom B2 – Warszawa

Nauka angielskiego poziom B2 dla dorosłych (Warszawa) to zajęcia, dzięki którym poszerzysz dotychczasowe umiejętności językowe. W dalszym ciągu będziesz przełamywać barierę przed komunikowaniem się w obcym języku i oswajać nową wiedzę poprzez jej praktyczne wykorzystywanie. Lekcje w naszej szkole odbywają się w niewielkich grupach, liczących od 3 do 5 osób. Gwarantuje to swobodną, przyjazną atmosferę i zachęca do nauki. Kursanci czują się na zajęciach komfortowo i szybko przełamują skrępowanie przed rozmowami w języku angielskim.

Grupowe zajęcia z angielskiego dla dorosłych – średniozaawansowani

Kursy dla osób średniozaawansowanych pozwalają na rozwijanie się w wielu aspektach. Język angielski dla dorosłych – Warszawa – zajęcia na tym poziomie umożliwiają m.in.:

  • poszerzenie słownictwa,
  • lepsze opanowanie gramatycznych struktur,
  • poprawę płynności mówienia,
  • lepsze rozumienie dłuższych, bardziej skomplikowanych wypowiedzi,
  • czytanie ze zrozumieniem złożonych tekstów.

 

Szkoła językowa Atticus może pochwalić się wykwalifikowaną, doświadczoną kadrą. Z uwagi na niewielkie grupy lektorzy poświęcają odpowiednio dużo czasu każdemu kursantowi i zapewniają potrzebną pomoc. Mają oni niezbędne kompetencje i wiedzą, jak skutecznie nauczać języka angielskiego. Ponadto dysponujemy profesjonalnie wyposażonymi salami, a na lekcjach korzystamy z odpowiednio dobranych materiałów edukacyjnych, także multimedialnych.

Lekcje angielskiego dla dorosłych Warszawa – poziom średniozaawansowany

Grupowe zajęcia z języka angielskiego to dobra propozycja dla osób, które chcą się rozwijać, ale potrzebują dodatkowej motywacji. Nauka w kameralnym gronie sprzyja przełamywaniu bariery językowej, wzajemnemu słuchaniu się i przekazywaniu wskazówek. Grupowe zajęcia angielski – średniozaawansowani (Warszawa) pozwalają również na wprowadzenie elementów pozytywnej rywalizacji. Każdy kursant stara się wypaść jak najlepiej przed innymi, dlatego nie lekceważy nauki i dba o systematyczność.

Nie zwlekaj i zapisz się na grupowy kurs angielskiego dla średniozaawansowanych. Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapisz się na kurs językowy dla dorosłych za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie. Czekamy na Ciebie!