Kurs języka angielskiego w grupach Warszawa

kurs angielskiego warszawa ursynów

Nauka angielskiego w kameralnych grupach – Warszawa

Nauka angielskiego w grupach to bardzo popularne rozwiązanie. Wynika to m.in. z dużej motywacji, każdy kursant stara się wypaść jak najlepiej, dlatego nie ignoruje nauki i ćwiczy swoje umiejętności. Dodatkowo przebywanie w grupie sprzyja prowadzeniu rozmów między sobą w obcym języku, wzajemnemu dzieleniu się spostrzeżeniami i dostrzeganiu postępów. W ten sposób powstaje przyjemna atmosfera zachęcająca do realizacji postawionych sobie celów.

Angielski grupowo Warszawa

Nasza szkoła oferuje kursy językowe w grupach. Odbywają się one w kameralnym gronie, aby zagwarantować każdemu uczniowi komfortowe warunki oraz możliwość skupienia się. Warszawa, małe grupy – osoby, które są zainteresowanie takim rozwiązaniem, zachęcamy do sprawdzenia oferty szkoły Atticus. W zajęciach uczestniczy 3-5 kursantów, dzięki czemu lektorzy mogą poświęcić każdemu wystarczająco dużo czasu i uwagi. Swoją ofertę kierujemy zarówno do dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. Umożliwiamy naukę angielskiego w grupach na różnych poziomach.

Język angielski dla grup Warszawa

Organizowane przez nas lekcje odbywają się w placówce w mieście Warszawa, język angielski dla grup w tej lokalizacji cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy z doświadczeniem, którzy rozumieją potrzeby kursantów i zapewniają im niezbędne wsparcie we wszystkich aspektach. Proponujemy uczniom grupowe kursy w pakiecie 60h lub 70h (2 lekcje po 60 minut w tygodniu). Są one odpowiednio intensywne, a jednocześnie nie stanowią dla kursantów zbyt dużego obciążenia. Dzięki temu każdy może pogodzić naukę języka z innymi codziennymi obowiązkami. Ponadto dbamy o to, aby każdy zainteresowany został przydzielony do właściwej grupy, na podstawie swoich umiejętności i aktualnej wiedzy.

Angielski – nauka w grupach Warszawa

Warszawa, lekcje angielskiego dla grup to dobry pomysł na poprawę swoich kompetencji językowych, a jednocześnie na poznanie nowych osób. Nasze kursy odbywają się w niewielkim gronie, co ułatwia nawiązywanie kontaktów, a jednocześnie umożliwia naukę w swoim tempie. W czasie lekcji korzystamy z odpowiednio dobranych materiałów (także multimedialnych) i stawiamy na praktyczne nauczanie, umożliwiające przełamanie strachu przed mówieniem w obcym języku.

Warszawa, angielski grupowo – zapisz się na kurs w szkole Atticus i przekonaj się, jak przyjemna może być nauka.