Indywidualne lekcje hiszpańskiego w Warszawie

kurs hiszpańskiego warszawa ursynów

Specjalnie dla osób, które chciałyby uczyć się hiszpańskiego, ale z określonych względów nie chcą uczestniczyć w kursie grupowym, wprowadziliśmy do oferty lekcje indywidualne. To spotkania 1:1 z lektorem, podczas których można liczyć nie tylko na przyjazną atmosferę, ale też pełną koncentrację i rozwijanie umiejętności językowych we własnym tempie.

Hiszpański indywidualnie – Warszawa

Dlaczego warto postawić na lekcje indywidualne hiszpańskiego? To najlepszy wybór dla tych, którzy w grupie, nawet kameralnej, nie mogą poczuć się w pełni swobodnie. Podczas zajęć tylko w towarzystwie lektora takie osoby nie krępują się i nie mają problemu z porozumiewaniem się w obcym języku – a to właśnie na tym skupiamy się na kursach, staramy się unikać rozmawiania po polsku. Poza tym uczniowie uczestniczący w lekcjach indywidualnych mają pewność, że lektor jest skupiony tylko na nich i zagwarantuje im wsparcie. Nie bez znaczenia jest to, że do każdych zajęć trzeba się sumiennie przygotować, a to sprzyja systematycznej nauce i motywuje do samodzielnej pracy w domu.

Hiszpański – lekcje indywidualne

Każdy kurs w szkole Atticus skupia się na praktycznym wykorzystaniu języka obcego. Wyróżniamy się tym, że stawiamy głównie na komunikacyjne umiejętności. Oczywiście nie zapominamy o innych ważnych kwestiach, takich jak gramatyka i poszerzanie słownictwa. Indywidualne lekcje hiszpańskiego (Warszawa) prowadzimy z wykorzystaniem odpowiednio dobranych podręczników znanych wydawnictw, ale też autorskich materiałów. Zależy nam na tym, aby zajęcia były efektywne, a przy tym ciekawe i dopasowane do potrzeb kursantów.

Nauka hiszpańskiego w Warszawie – lekcje indywidualne

Układając harmonogram zajęć, bierzemy pod uwagę cele, jakie chce osiągnąć uczeń. Pomagamy w przygotowaniu się do ważnego egzaminu, rozmowy o pracę, ale również w podnoszeniu językowych kompetencji. Hiszpański – lekcje indywidualne to spersonalizowany program i odpowiednia propozycja dla osób w każdym wieku. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w formie kursu, jak i korepetycji językowych. Niezależnie od tego, na czym zależy kursantowi zapisującemu się na lekcje, z naszej strony może liczyć na pełne wsparcie. Zapraszamy na zajęcia każdego, kto chciałby płynnie posługiwać się językiem hiszpańskim – dzieci, młodzież, a także dorosłych.

Zapisz siebie lub swoją pociechę na indywidualne lekcje hiszpańskiego. Aby poznać więcej szczegółów, napisz lub zadzwoń – chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

 

Jak zapisać się na kurs hiszpańskiego? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz zgłoszeniowy.