Matura rozszerzona z angielskiego – kurs maturalny Warszawa, Ursynów

matura rozszerzona z angielskiego kurs warszawa ursynów

Matura rozszerzona z angielskiego - kurs przygotowujący Warszawa, Ursynów

Egzamin maturalny z języka angielskiego to jeden z najważniejszych egzaminów w życiu Twojego dziecka. Przygotowania do niego mogę być stresujące i spędzać sen z powiek. Nasz kurs przygotowujący do matury rozszerzonej z angielskiego zapewnia kompleksowe wsparcie w nauce maturzystów.

Dlaczego warto zdać egzamin maturalny z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym?

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym jest dzisiaj jednym z podstawowych wymogów na rynku pracy. Coraz więcej pracodawców traktuje umiejętność posługiwania się językiem obcym już nie jako dodatkowy atut, a standardową zdolność, zwłaszcza jeśli chodzi o język angielski. 

Otrzymanie wysokiego wyniku egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym diametralnie zwiększa szanse na dostanie się na wymarzony kierunek studiów oraz kontynuację edukacji na najlepszych uczelniach w kraju.

Matura rozszerzona z angielskiego - na czym polega nasz kurs przygotowujący do egzaminu?

Kurs kierujemy do uczniów klas maturalnych. Obejmuje 54 godziny zajęć. Lekcje trwają 120 minut i odbywają się raz w tygodniu. Pierwsze spotkanie ma miejsce w połowie lub pod koniec września, a ostatnie pod koniec kwietnia.

Uczestnicy są przygotowywani do wszystkich części egzaminu. Realizują cały materiał wymagany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Kurs jest oparty o Matura Trainer wydawnictwa Oxford.

W trakcie kursu uczniowie rozwiązują również przykładowe arkusze, dzięki czemu zapoznają się z formułą egzaminu oraz poznają techniki skutecznego rozwiązywania zadań.

Dlaczego warto zdecydować się na kurs maturalny z języka angielskiego w naszej szkole?

Zalety naszego kursu to:

  • mini grupy liczące 3-5 osób
  • renomowane materiały
  • realizowanie zagadnień według wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej
  • rozwiązywanie próbnych arkuszy, gwarantujące zapoznanie się z formą egzaminu
  • ćwiczenie technik egzaminacyjnych
  • duża intensywność

Ile kosztuje kurs przygotowujący do matury rozszerzonej z angielskiego w naszej szkole?

Koszt całego kursu to 2160zł. Płatności można dokonywać w 8 równych ratach po 270zł, w dwóch równych ratach semestralnych po 1050zł każda lub jednorazowo w wysokości 2060zł.

Harmonogram kursu w bieżącym roku szkolnym znajduje się w zakładce kursy angielskiego. Zapisów można dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie.