Kursy hiszpańskiego Warszawa

kurs hiszpańskiego warszawa ursynów

Kursy hiszpańskiego w Warszawie

Oferujemy kursy języka hiszpańskiego (Warszawa, Ursynów) dla osób w każdym wieku. W naszej szkole prowadzone są zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W trakcie kursu nauczysz się pewnie posługiwać językiem hiszpańskim, osłuchasz się z nim i poznasz zasady gramatyki. Dowiesz się wielu rzeczy, które dodadzą Ci językowej pewności. 

Kursy języka hiszpańskiego Warszawa

Wybór kursów w naszej szkole jest szeroki, a wszystko po to, aby każdy, niezależnie od potrzeb, znalazł satysfakcjonujące zajęcia. Lekcje hiszpańskiego Warszawa, Ursynów prowadzimy w różny sposób, wykorzystując sprawdzone, autorskie metody. Oferujemy kursy, w których kładziemy nacisk np. na konwersację. Są też zajęcia przygotowujące do różnego rodzaju egzaminów językowych, w tym matury.

U nas zapiszesz się na:

●  standardowe kursy hiszpańskiego,

●  kursy konwersacyjne z hiszpańskiego,

●  intensywne kursy indywidualne z hiszpańskiego,

● kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty z języka hiszpańskiego,

●  kurs przygotowujący do matury podstawowej z hiszpańskiego,

●  kurs przygotowujący do matury rozszerzonej z hiszpańskiego,

●  kurs przed egzaminem DELE.

Nauka hiszpańskiego (Warszawa, Ursynów) jest u nas możliwa od poziomu początkującego A1 aż do stopnia zaawansowanego C1. Nieważne, czy dopiero zaczynasz czy już coś potrafisz – Atticus to szkoła dla Ciebie.

Skuteczna nauka hiszpańskiego - z nami to możliwe!

Prowadzone w naszej szkole lekcje hiszpańskiego (Warszawa, Ursynów) przynoszą bardzo dobre rezultaty. Połączenie sumienności i zaangażowania kursantów z naszą pasją do nauczania, a także bogatym doświadczeniem jest gwarancją powodzenia.

Kurs języka hiszpańskiego dla dorosłych Warszawa Ursynów, a także zajęcia dla dzieci i młodzieży, prowadzą doświadczeni lektorzy mający odpowiednie wykształcenie. Ich pracę nadzoruje nauczyciel z wieloletnim stażem, czyli metodyk. W naszej szkole pracownicy wzajemnie się wspierają i dzielą skutecznymi sposobami na naukę.

Oferowane przez nas kursy hiszpańskiego są prowadzone w kameralnych grupach. Sprawiamy, że każdy uczeń czuje się ważny i zdobywa wiedzę w swoim tempie. Na zajęciach uzyskuje odpowiedzi na nurtujące go pytania, a tym samym może się rozwijać.

Nauka hiszpańskiego w Atticus przebiega przyjemnie. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie wystawiane przez naszych dotychczasowych uczniów. Jesteśmy cenieni za profesjonalne podejście, dobry kontakt z kursantami, umiejętność motywowania do nauki i przekazywania wiedzy.

Kurs hiszpańskiego - Warszawa i okolice

Świat stoi przed nami otworem. Mamy możliwość podróżowania po całej kuli ziemskiej. Kilkanaście dni wakacji w fantastycznych miejscach może nakręcić nas do codziennego działania. Wspomnienia przeżyte na wyjazdach na zawsze zostaną w naszej pamięci. Żeby jednak w pełni korzystać z takich podróży, należy nauczyć się obcego języka. Wszystkim fanom południowej kultury gorąco polecamy kurs hiszpańskiego. Warszawa, ale także cała jej aglomeracja to obszar działania naszej szkoły językowej. Trzeba pamiętać, że z języka hiszpańskiego skorzystają nie tylko turyści chcący pojechać na mecz Realu w Madrycie czy Barcelony, ale także ci chcący poczuć nieco więcej egzotyki.W większości Ameryki Łacińskiej porozumiewamy się właśnie w języku hiszpańskim.

Kursy hiszpańskiego Warszawa - na każdym poziomie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to język angielski stanowi podstawowy język obcy w polskich szkołach. Na drugim miejscu stawia się niemiecki, chociaż coraz częściej uczniowie skłaniają się jeszcze bardziej ku Europie Zachodniej. Od całkowitego zera, przez średniozaawansowany poziom, aż po chęć konwersacji i podszkolenia detali – to właśnie do Waszego poziomu i potrzeb dostosowujemy kursy hiszpańskiego. Warszawa, Poznań, Kraków – w całej Polsce możemy obserwować znacznie więcej osób chętnych do nauki hiszpańskiego, niż jeszcze kilka lat temu. Widać wyraźnie, że turyści zmierzający na Costa del Sol szukają czegoś więcej, niż tylko spędzenia czasu na leżakach przy hotelowych basenach. Z przyjemnością pomożemy opanować język hiszpański na takim poziomie, abyście mogli czerpać możliwie jak najwięcej z niesamowicie otwartych kultur na Półwyspie Iberyjskim oraz w Ameryce Łacińskiej.

Nauka hiszpańskiego Warszawa - także dla biznesu

Czasami nie tylko chęć podróżowania może nas zachęcić do uczenia się języków obcych. Na coraz większej liczbie stanowisk zawodowych wymagana jest nauka i umiejętność posługiwania się językiem hiszpańskim. Warszawa stanowi centrum biznesowe nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki globalizacji z roku na rok powiększa się liczba partnerów biznesowych z całego świata. Nietrudno się domyślić, że firmy mające swoje siedziby w Meksyku, Buenos Aires czy Madrycie bardziej przychylnym okiem spojrzą na współpracę z osobą mówiącą w ich ojczystym języku. Język hiszpański stanowi również bardzo dobry punkt wyjścia do nauki innych języków. Można dostrzec dużo podobieństw pomiędzy hiszpańskim, a francuskim, portugalskim czy włoskim.

Interesuje Cię kurs hiszpańskiego dla dzieci na warszawskim Ursynowie? Może chcesz zapisać się na zajęcia dla dorosłych? Jeśli tak, sprawdź zakładkę dotyczącą konkretnego kursu i poznaj szczegóły. Nie zwlekaj i zapisz się na zajęcia. Możesz to zrobić przez formularz na naszej stronie lub telefonicznie.