Kursy angielskiego Warszawa

kurs angielskiego warszawa ursynów

Kursy angielskiego w Warszawie

Nasze lekcje angielskiego skierowane są do wszystkich osób, które chcą nauczyć się swobodnie rozmawiać w języku obcym. Prowadzimy zajęcia zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. U nas każdy znajdzie odpowiedni kurs, dostosowany do swoich potrzeb. Sprawdź naszą ofertę i zapoznaj się ze szczegółami, aby wybrać najlepsze zajęcia.

Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju kursów angielskiego, dzięki czemu przygotujemy Cię do egzaminów, wyjazdów za granicę czy podjęcia nowej pracy. Do wyboru są zarówno zajęcia skupiające się na konkretnych wymaganiach do uzyskania certyfikatu, jak i lekcje ułatwiające codzienną konwersację. Proponowane przez nas kursy to:

●  standardowe kursy angielskiego,

●  kursy konwersacyjne,

●  intensywne kursy indywidualne,

●  kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty,

●  kurs przygotowujący do matury podstawowej,

●  kurs przed maturą na poziomie rozszerzonym,

●  kurs do egzaminu FCE (First),

●  kurs przed egzaminem CAE (Advanced).

Każdy z powyższych kursów przygotowuje uczniów na określonym poziomie (od A1 po C1) lub zwiększa ich kompetencje językowe.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Nauka angielskiego (Warszawa, Ursynów) w Atticus to gwarancja miłej atmosfery, profesjonalnego i rzetelnego podejścia lektorów oraz indywidualnego skupienia na potrzebach uczniów.

W naszej szkole prowadzimy zajęcia dla dorosłych, jak i kurs angielskiego dla dzieci (Warszawa, Ursynów). Co jest jednak najważniejsze, lekcje odbywają się w małych, kameralnych grupach. Taki sposób nauczania jest efektywny i skupiony na potrzebach każdego uczestnika kursu. Przekłada się to na widoczne rezultaty i szybkie opanowanie materiału na każdym poziomie.

Proponowane przez nas kursy dla dzieci i lekcje angielskiego dla dorosłych Warszawa/Ursynów są oparte na wytycznych instytucji przygotowujących poszczególne egzaminy. Z nami zawsze masz pewność, że dobrze przygotujesz się do testu na każdym poziomie.

Korzystamy ze sprawdzonych podręczników, które pozwalają kursantom łatwo przyswoić wiedzę. Każdy uczeń może liczyć na pomoc lektora oraz wyjaśnienie niezrozumiałych zagadnień. Nikogo nie zostawiamy bez odpowiedzi!

Skontaktuj się z nami lub sprawdź zakładkę o interesującym Cię kursie, aby dowiedzieć się więcej. Zacznij swoją przygodę z językiem już dziś i przekonaj się, że nasz kurs języka angielskiego Warszawa jest dla każdego.

Kursy angielskiego w Warszawie - kameralne grupy dla uczniów

Znajomość języka angielskiego to jedna z fundamentalnych umiejętności, która powinna być rozwijana od najmłodszych lat. Jeżeli zatem szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko miałoby szansę na naukę angielskiego z innymi kursantami na tym samym poziomie – kurs angielskiego w Warszawie na Ursynowie będzie strzałem w dziesiątkę! Możliwość interakcji z innymi uczniami będzie stanowiła dodatkowy zastrzyk motywacji do dalszej nauki i dorównania poziomem do konkretnej grupy.

Kurs języka angielskiego Warszawa dla dorosłych

Nauka języka obcego nie powinna być traktowana jako skończony proces. To co jest istotne to przede wszystkim ciągły kontakt z żywym językiem. Można to praktykować w domowym zaciszu np. w ramach słuchania podcastów, filmów w oryginale i czytania zagranicznej prasy. Nie wszystko można jednak skutecznie ćwiczyć samodzielnie. Kurs języka angielskiego w Warszawie w formie konwersacji będzie dogodną opcją do zachowania płynności językowej. Gotowość do swobodnego wypowiadania się w języku obcym jest zawsze w cenie – uczestnictwo w zajęciach opartych na konwersjach to trafna inwestycja.

Dlaczego warto skorzystać z kursu angielskiego w Warszawie?

Szkoła językowa Atticus mieści się w dogodnej lokalizacji na warszawskim Ursynowie. Jeżeli zależy Ci na tym, aby mieć kontakt nie tylko z lektorem, ale i innymi uczestnikami grupy – warto zainteresować się tą opcją zajęć. Kameralne grono uczniów na podobnym do Twojego poziomie zaawansowania językowego będzie dodatkową motywacją do pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności. W trakcie zajęć będziesz bazować na sprawdzonych i skutecznych podręcznikach i metodach nauczania. Doświadczeni lektorzy będą wspierać Cię na drodze Twojego rozwoju w ramach kursu angielskiego w Warszawie.

Jakie rodzaje kursów oferuje Atticus?

Bez względu na Twój obecny poziom zaawansowania językowego z pewnością znajdziesz tu odpowiedni kurs skrojony na miarę Twoich potrzeb. Począwszy od kursów przygotowawczych do matury czy certyfikatów FCE, CAE aż po zajęcia konwersacyjne, czy ogólne rozwijanie wiedzy w zakresie angielskiej gramatyki i umiejętności pisania. Warto sprawdzić dostępne terminy, w jakich ruszają kolejne grupy – pamiętaj, że czas i tak upłynie, dlatego nie zwlekaj i przystąp do działania! Dzięki temu możesz poprawić swoją sytuację zawodową i otworzyć się na nowe perspektywy rozwoju. Z pewnością osiągnięcie wyższego poziomu znajomości języka obcego poprawi Twoją pewność siebie podczas rozmów w tym języku. Wykorzystaj tę możliwość!