Egzamin ósmoklasisty z angielskiego – kurs 8-klasisty Warszawa, Ursynów

egzamin ósmoklasisty z angielskiego kurs

Egzamin ósmoklasisty z angielskiego: kurs 8-klasisty z angielskiego oraz przygotowanie do liceum

Egzamin ósmoklasisty z angielskiego to jeden z pierwszych poważnych egzaminów w życiu Twojego dziecka. Nasz kurs przygotowujący do egzaminu stanowi intensywną powtórkę. Obejmuje również przygotowanie do dalszej edukacji językowej w szkole ponadpodstawowej.

Jak wygląda egzamin ósmoklasisty z angielskiego?

Egzamin ma formę pisemną. Trwa 90 minut. Sprawdza umiejętność słuchania oraz czytania ze zrozumieniem, tworzenia formy pisemnej, znajomość gramatyki, a także funkcji i środków językowych. Obejmuje zarówno zadania zamknięte, jak i otwarte. 

Wynik egzaminu ma ogromny wpływ na dostanie się do wymarzonej szkoły średniej!

Na czym polega nasz kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty z angielskiego?

Kurs skierowany jest do uczniów ósmej klasy. Obejmuje 90 godzin zajęć. Spotkania trwają 90 minut i odbywają się 2 razy w tygodniu. Pierwsze zajęcia mają miejsce w drugiej połowie września.

Uczestnicy są przygotowywani do wszystkich części egzaminu. Realizują cały materiał wymagany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Kurs jest oparty o Repetytorium ósmoklasisty wydawnictwa Oxford.

W trakcie kursu uczniowie rozwiązują również przykładowe arkusze, dzięki czemu zapoznają się z formułą egzaminu oraz poznają techniki skutecznego rozwiązywania zadań.

Zajęcia nie kończą się w kwietniu po odbyciu egzaminu, ale trwają do końca roku szkolnego, tj. do 25 czerwca. Dzięki temu kursanci zachowują ciągłość w kontakcie z językiem i nie muszą mierzyć się z kilkumiesięczną przerwą w nauce między napisaniem egzaminu, a rozpoczęciem szkoły średniej.

W tej części kursu stawiamy na rozwój kompetencji komunikacyjnych, powtarzamy zagadnienia gramatyczne i zapewniamy wprowadzenie do nauki angielskiego w szkole ponadpodstawowej.

egzamin 8 klasisty ilość zajęć
egzamin 8 klasisty długość lekcji
egzamin 8 klasisty 2 lekcje tygodniowo

Dlaczego warto zdecydować się na kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty w naszej szkole?

Zalety naszego kursu to:

  • mini grupy liczące 3-5 osób
  • renomowane materiały
  • realizowanie zagadnień według wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej
  • rozwiązywanie próbnych arkuszy, gwarantujące zapoznanie się z formą egzaminu
  • ćwiczenie technik egzaminacyjnych
  • duża intensywność
  • zachowanie ciągłości kursu po egzaminie i przygotowanie do rozpoczęcia nauki w szkole średniej

Ile kosztuje kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty z angielskiego w naszej szkole?

Płatności za kurs można dokonywać w 10 równych ratach miesięcznych lub w dwóch ratach semestralnych. Miesięczna opłata wynosi 333zł. W przypadku jednorazowej opłaty za cały semestr kwota wynosi 1565zł i daje oszczędność w wysokości 100zł semestralnie, czyli 200zł w skali roku!

Harmonogram kursu w bieżącym roku szkolnym znajduje się w zakładce kursy angielskiego. Zapisów można dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie.