KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

Poniżej znajduje się nasza obecna oferta kursów językowych dla dzieci . Zapraszamy do zapoznania się z informacjami odnośnie rodzajów zajęć oraz metod, jakimi pracujemy z najmłodszymi słuchaczami.

kurs jezykowy dla dzieci

4-6 lat

Dla naszych najmłodszych słuchaczy przygotowaliśmy kursy ogólne z języka angielskiego. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu przez dwa semestry. Każda lekcja trwa 60 minut. Prowadzone są przez doświadczonych lektorów w całości w języku obcym. Podczas zajęć z dziećmi w wieku 4-6 lat kładziemy nacisk na rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu, reagowania na proste pytania i polecenia, uczymy podstawowego słownictwa. Tematyka kursu dotyczy najbliższego otoczenia dziecka. Uwzględnia jego zainteresowania, ogólną wiedzę oraz zdolności poznawcze i cechy rozwojowe. W pracy z najmłodszymi stosujemy zarówno konwencjonalne, jak i niekonwencjonalne metody nauczania:

  • metoda naturalna
  • metoda audiolingwalna
  • Total Physical Response (TPR)
  • metoda narracyjna

Dzięki połączeniu elementów wielu różnych metod, nauka u nas jest skuteczna, a ponadto urozmaicona. Dodatkowo odbywa się w konwencji zabawy, co zwiększa motywację i pobudza zainteresowanie dzieci odkrywaniem języków obcych. Ulubionym elementem lekcji naszych małych kursantów są planszowe gry językowe oraz zabawy z rekwizytami.

7-9 lat

Dzieciom w tym przedziale wiekowym oferujemy zarówno kursy ogólne z języka angielskiego, jak i kursy przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych Cambridge English Qualifications dla najmłodszych (Young Learners English) takich, jak:

  • Starters (pre A1)
  • Movers (A1)

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu przez dwa semestry. Każda lekcja trwa 90 minut. Lekcje w całości prowadzone są w języku obcym. W przypadku zajęć z dziećmi w tym wieku nacisk kładziemy nie tylko na rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu, ale również zachęcamy do rozpoczęcia mówienia po angielsku oraz wprowadzamy naszych małych kursantów w tajniki czytania i pisania w nowym języku. Zabawa wciąż jest ważnym elementem zajęć, ale gry stają się coraz bardziej wymagające, a zarazem aktywizują zapamiętywanie stopniowo wzrastającej ilości słownictwa. Ponadto sprzyjają stawianiu pierwszych kroków w komunikowaniu się z otoczeniem po angielsku.

Oferta kursów językowych dla dzieci
kurs hiszpańskiego dla dzieci warszawa ursynów

10-14 lat

Dzieciom w tym przedziale wiekowym dedykujemy zarówno kursy ogólne, jak i przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych Cambridge z języka angielskiego takich, jak:

  • YLE Flyers (A2)
  • KET (Key English Test)
  • PET (Preliminary English Test)

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu przez dwa semestry. Każda lekcja trwa 90 minut. W trakcie kursów u słuchaczy rozwijane są równomiernie wszystkie umiejętności językowe, czyli mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, pisanie. Dzięki zróżnicowaniu materiałów dydaktycznych oraz metod pracy, nauka z nami jest skuteczna i przyjemna zarazem. 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta kursów językowych dla dzieci, zapraszamy do zapisów za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie.

Więcej informacji na temat egzaminów Cambridge dla najmłodszych znajdą Państwo tutaj.